Nowa taryfa w Play dla indywidualnych

Nowa taryfa w Play dla indywidualnych

Nowa taryfa w Play dla indywidualnych
Źródło zdjęć: © WP.PL
23.11.2007 14:00

23. listopada Play wprowadza eksperymentalnie nową taryfę, która rozróżnia ceny SMS-ów i połączeń na te wykonane w sieci Play i poza nią.

Taryfa kosztuje 40 zł, a abonent otrzymuje 48 zł do wykorzystania. Taryfa jest objęta promocją _ Abonament 50% taniej _, czyli abonament efektywnie wyniesie 20 zł przez pierwszych 6 miesięcy przy umowie na 24 miesiące, a do wykorzystania ciągle zostaje 48 zł.

Minuta wewnątrz sieci i na stacjonarne kosztuje 0,30 zł, a poza sieć - 0,55 zł. SMS-y kosztują odpowiednio 0,10 zł i 0,18 zł. Po uwzględnieniu _ valuepacka _ w wysokości 8 zł i założeniu, że wykorzysta się w miesiącu całą kwotę 48 zł, efektywna cena minuty wewnątrz sieci i na stacjonarne wynosi 0,25 zł, a poza sieć 0,46 zł. Dla SMS-ów jest to odpowiednio 0,08 zł i 0,15 zł.

MMS-y do wszystkich sieci kosztują 0,20 zł i nie są rozliczane z kwoty abonamentu. Niewykorzystana kwota nie przechodzi na następny miesiąc.

Oferta jest wprowadzana na zasadzie testu, który ma pokazać, czy klienci są zainteresowani taryfą z podziałem na połączenia wewnątrz- i pozasieciowe. Dotychczasowe taryfy z płaską stawką dalej są standardową ofertą sieci.

W cenniku telefonów dostępne są te same modele, które są dostępne w standardowej ofercie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)