Nowa seria popularnych soundbarów Samsung

Nowa seria popularnych soundbarów Samsung

Nowa seria popularnych soundbarów Samsung
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.05.2014 13:39

Koreański producent wprowadza kolejną tegoroczną serię soundbarów. Dwa nowe modele, HW-H750 oraz HW-H751, składają się z listwy głośnikowej wyposażonej w 4 kanały oraz bezprzewodowego aktywnego subwoofera o mocy całkowitej (RMS) 320 W.

Urządzenia wykorzystują technologię Crystal Amplifier Plus, która filtruje źródła dźwięku dwukrotnie, a także posiadają wbudowany przedwzmacniacz wyposażony w lampy próżniowe. Optymalny dźwięk płynący z soundbara niezależnie od jego pozycji, to zasługa wbudowanego w urządzenie żyroskopu. Dzięki temu urządzenie jest w stanie dobrać optymalne ustawienia dźwięku zależnie od pozycji w której go postawimy lub powiesimy.

Funkcja TV Sound Connect pozwala bezprzewodowo połączyć listwę głośnikową z kompatybilnym telewizorem za pomocą technologii Bluetooth, która umożliwia też bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z smartfonów czy tabletów oraz uruchamianie listwy urządzeniami mobilnymi za pośrednictwem funkcji Bluetooth Power On.

Jedną z nowych funkcjonalności zastosowanych w nowych modelach soundbarów Samsung jest system Surround Sound Expansion. Rozszerza on optymalny obszar odsłuchu emitując przestrzenny dźwięk.

Dodatkowo, system Anynet+ umożliwi automatyczne sterowanie wszystkimi urządzeniami Samsung podłączonymi do siebie za pomocą kabli HDMI.

*Cena: 3500 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)