Nowa seria głośników Bluetooth Pioneer

Nowa seria głośników Bluetooth Pioneer21.01.2013 12:04
Nowa seria głośników Bluetooth Pioneer
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Pioneer wprowadza do swojej oferty trzy nowe systemy nagłośnienia Bluetooth dedykowane w
szczególności do współpracy z telefonami, komputerami i tabletami. Głośniki do komunikacji wykorzystują technologię Bluetooth.

Nowa seria głośników Bluetooth składa się z trzech modeli. Każdy z nich zbudowano w oparciu o konstrukcję Bass Reflex, co ma pozytywnie wpływać na poziom reprodukcji tonów niskich. Urządzenia są kompatybilne z niemal każdym urządzeniem źródłowym Bluetooth, a dodatkowo można skorzystać ze złącza MiniJack 3,5 mm.

Pioneer XW-BTS5-K/-W to klasyczne głośniki półkowe zamknięte w drewnianej obudowie. Wyposażono je w miękkie, kopułkowe przetworniki wysokotonowe o wielkości 1-cala z magnesem neodymowym, 4-calowe głośniki niskotonowe oraz port bass reflex. Maksymalna moc wyjściowa to 50W.

Wykonana z drewna obudowa Pioneer XW-BTS3-K/-W zawiera wbudowaną stację dokującą dla iPod/iPhone. Wewnątrz niej znajdują podwójne, 3-calowe głośniki szerokopasmowe. Moc zestawu to 30W, w komplecie znajduje się pilot zdalnego sterowania i wyjście wideo. Najmniejszy głośnik w serii to Pioneer XW-BTS1-K/-W, który wyposażony jest w dwa 2-calowe głośniki i wbudowany w obudowę port bass reflex. Jego maksymalna moc wyjściowa to 10W.

288757571912087699
Źródło zdjęć: © (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)