Nowa prostownica Philips z funkcją jonizacji

Nowa prostownica Philips z funkcją jonizacji05.12.2013 15:52
Nowa prostownica Philips z funkcją jonizacji
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Nowa prostownica do włosów Philips Care NanoDiamond HP8344 ma zatroszczyć się o włosy użytkowniczek i przywrócić im blask. Urządzenie wyposażono w funkcję jonizacji oraz płytki nano-diamentowe, dzięki którym włosy mają być zdrowe, lśniące i gładkie.

Jak wiadomo kobiety bywają zmienne, a ich fryzury często zmieniają się razem z nimi. Panie, które natura obdarzyła lokami, z reguły lubią sięgać po prostownicę. Kłopot w tym, że częste prostowanie niszczy włosy, a tego płeć piękna woli unikać. Za rozwiązanie tego problemu postanowili zabrać się inżynierowie z firmy Philips.

Nowa prostownica do włosów Philips Care NanoDiamond HP834. ma zatroszczyć się o włosy użytkowniczek i przywrócić im blask. Urządzenie wyposażono w funkcję jonizacji oraz płytki nano-diamentowe, dzięki którym włosy mają być zdrowe, lśniące i gładkie. Naładowane ujemnie jony mają zapobiegać elektryzowaniu się, poprawiać stan włosów i wygładzać ich łuski, dodając blasku i połysku.

288760072052684947
© (fot. Materiały prasowe)

Prostownica rozgrzewa się do odpowiedniej temperatury już po 3. sekundach, a temperatura pracy regulowana jest cyfrowo. Technologia EHD+ sprawia, że lokówka zawsze rozprowadza ciepło równomiernie i zapobiega tym samym powstawaniu szkodliwych, gorących punktów.

O bezpieczeństwo użytkowania dba funkcja automatycznego wyłączania po upływie 60 minut oraz funkcja Thermo Guard, która zapobiega przypadkowemu nagrzaniu do temp. powyżej 200°C. Przewód zasilający ma długość 1,8 m i posiada obrotowe złącze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)