Nowa prostownica Bosch ProSalon Sensor Protection

Nowa prostownica Bosch ProSalon Sensor Protection

Nowa prostownica Bosch ProSalon Sensor Protection
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.04.2012 12:18, aktualizacja: 18.04.2012 13:48

Bosch wprowadza do sprzedaży nową prostownica z linii ProSalon PHS8667. Prostownica wyposażona jest w specjalny czujnik , który skutecznie chroni włosy przed uszkodzeniem.

Jeśli nacisk płytek na pasmo włosów jest zbyt mocny, automatycznie włącza się alarm wibracyjny. Należy wtedy zmniejszyć nacisk płytek na włosy, aby zapobiec ich uszkodzeniu. Prostownica posiada także funkcję jonizacji, która zapobiega elektryzowaniu się włosów. Dzięki temu na długo zachowają one gładkość i blask. Czas nagrzewania prostownicy Bosch PHS866. wynosi 60 sekund. Regulacja temperatury w zakresie 100-200°C i przejrzysty wyświetlacz LCD dają pełną kontrolę nad urządzeniem. Najnowszą prostownicę ProSalon Sensor Protection wyposażonotakże w funkcję zapamiętywania ostatnio używanej temperatury. Blokada przycisków zapobiega przypadkowej zmianie ustawień.

Dzięki zaokrąglonym krawędziom płytek, prostownicę Bosch PHS866. można też wykorzystać do kreacji loków. Ruchome płytki dopasowują się do włosów, zapewniając dowolność stylizacji. Za pomocą jednego urządzenia uzyskamy zarówno gładkie włosy, jak i fale.

Sugerowana cena: 239,00 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)