Nowa płyta Bosch z powiększonym polem FlexInduction

Nowa płyta Bosch z powiększonym polem FlexInduction

Nowa płyta Bosch z powiększonym polem FlexInduction
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.07.2013 15:18

Nowa płyta marki Bosch - PIN645F17E - posiada powiększone pole FlexInduction, umożliwiające korzystanie z naczyń o nietypowych kształtach.

Zwiększona do 2. cm szerokości strefa FlexInduction to więcej miejsca do zagospodarowania przez naczynia, których kształt nie odpowiada często występującym na płytach kręgach grzewczych. W wyraźnie zaznaczonej, prostokątnej ramce, zmieści się np. brytfanna lub kilka mniejszych naczyń.

Płyta posiada wyświetlacz zużycia energii, który daje możliwość kontrolowania na bieżąco ilości energii, jaką zwykle wykorzystujemy przy przygotowywaniu posiłków. Sterowanie odbywa się przy pomocy systemu DirectSelect. Przy jego użyciu wskażemy konkretne pole, które chcemy wykorzystać przy gotowaniu. Dotykowy DirectSelect pozwala również na bardzo wybór oczekiwanej mocy grzania dla określonego pola.

Płyta posiada także funkcję ReStart, która ma być pomocna w wypadku rozlania na powierzchni płyty zupy lub sosu. Wyłączając nagle płytę, urządzenie przez 4 sekundy zapamiętuje nasze ustawienia. Ten czas musi nam wystarczyć na wytarcie płyty i powrót do gotowania według wcześniejszych ustawień.

Nowa płyta marki Bosch otoczona jest ramką ze stali szlachetnej, dzięki której brzegi płyty są chronione przed uszkodzeniami. Płyta została wyposażona także w zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci.

Płyta indukcyjna FlexInduction PIN645F17E:

o powerBoost dla stref grzewczych
o sterowanie DirectSelect
o wyświetlacz cyfrowy
o zabezpiecznie przed uruchomieniem przez dzieci
o cena: 3869 zł

Źródło: materiały prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)