Nowa oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu

Nowa oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu

Nowa oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.10.2013 14:40, aktualizacja: 16.10.2013 08:37

Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany do oferty telewizyjnej - pakiet Familijny Max HD z pakietem dodatkowym Film HD i abonamentem 59,90 zł/mies. został wzbogacony o pakiet premium Cinemax HD. Jednocześnie cena zestawu Familijny Max HD z HBO HD i Cinemax HD została obniżona o 10 zł do 69,90 zł/mies.

Wraz z zestawem Familijny Max HD z Film HD i Cinemax HD klient otrzyma dodatkowo na 4 miesiące pakiet HBO HD (6 kanałów), Miesięczny Katalog Filmów VOD oraz pakiet Sport HD. Po okresie promocyjnym może korzystać z pełnej oferty ponad 13. kanałów i VOD za 99,90 zł/mies. lub pozostać z zestawem filmowym za 59,90 zł. Mocno filmowa oferta CP to ponad 40 kanałów filmowych. Wśród najpopularniejszych kanałów filmowych w zestawie Familijny Max HD z Film HD i Cinemax HD znaleźć można, m.in. stacje Cinemax, FOX Life, AXN, FilmBox, Polsat Film, Universal, CBS, Sundance Channel, Comedy Central i wiele innych.

Klienci, którzy zdecydują się na nową ofertę otrzymają dekoder produkcji Cyfrowego Polsatu PVR HD 700. w obniżonej cenie za 49 zł i bez żadnych opłat miesięcznych za udostępnienie urządzenia.

Zmiany obejmują także zestaw Familijny Max HD z HBO HD i Cinemax HD –. teraz pakiet jest dostępny za 69,90 zł/mies. (cenę obniżono o 10 zł). W obu ofertach klient otrzyma dodatkowo IPLĘ MIX oraz HBO GO na 3 miesiące bez opłat (HBO GO dostępne z umową na 29 miesięcy).

W ofertach pakietów za 49,9. zł/mies. ( Familijny Max HD) oraz 59,90 zł/mies. (Familijny Max HD z Film HD i Cinemax HD) z umową na 29 miesięcy do 4 miesięcy wydłużył się okres zwolniony z opłat abonamentowych.

W pakiecie dodatkowym Cinemax HD znajdują się 4 kanały filmowe premium: Cinemax, Cinemax HD, Cinemax2 i Cinemax2 HD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)