Nowa oferta Netii: Hipnotyzująca Promocja

Nowa oferta Netii: Hipnotyzująca Promocja

Nowa oferta Netii: Hipnotyzująca Promocja
Źródło zdjęć: © netia
23.09.2009 14:40

Od 23. września do 30. listopada obowiązuje nowa promocja Netii: Hipnotyzująca Promocja. W ramach oferty klient otrzymuje rabat obniżający przez 6 miesięcy miesięczny koszt abonamentu za Internet do 1 zł. Do Internetu dołączyć można abonament telefoniczny - również za 1 zł przez pierwszych 6 miesięcy trwania umowy.

Od 23. września do 30. listopada obowiązuje nowa promocja Netii: _ Hipnotyzująca Promocja _. W ramach oferty klient otrzymuje rabat obniżający przez 6 miesięcy miesięczny koszt abonamentu za Internet do 1 zł. Do Internetu dołączyć można abonament telefoniczny - również za 1 zł przez pierwszych 6 miesięcy trwania umowy.

Oferta skierowana jest do klientów korzystających ze wszystkich technologii szerokopasmowych Netii: WLR, LLU, własnych łączy miedzianych, sieci Ethernet oraz WiMAX-u. W przypadku braku aktywniej linii telefonicznej abonent będzie obciążony opłatą za utrzymanie łącza w wysokości 30 zł brutto (łącza WLR, LLU i WiMAX).

Umowa podpisywana jest na 24 miesiące. Przez pierwszych 6 miesięcy abonament za usługę internetową wynosi 1 zł (niezależnie od wybranego wariantu usługi; do 16 Mb/s). W przypadku zakupu oferty wraz z telefonem stacjonarnym, przez pierwsze pół roku opłaty wynoszą 2 zł miesięcznie.

Promocja łączy się z ofertą dokupienia usługi Internetu Mobilnego. Operator przygotował dodatkowo modemy i routery w promocyjnych cenach. Promocyjny koszt aktywacji to 19 zł (nie dotyczy technologii WiMAX).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)