Nowa oferta mobilnego Internetu Business Everywhere

Nowa oferta mobilnego Internetu Business Everywhere

Nowa oferta mobilnego Internetu Business Everywhere
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.11.2011 14:40, aktualizacja: 25.11.2011 15:10

Od 25 listopada w Orange dla Firm jest dostępna nowa oferta Business Everywhere z niższym abonamentem oraz większymi pakietami na transmisję danych, aż do 48 GB miesięcznie. Klienci mogą też skorzystać ze specjalnych ofert z modemem, komputerem lub tabletem w zestawie oraz dodatkowych planów na Internet w telefonie. Uzupełnieniem oferty jest duży wybór usług dodatkowych umożliwiających precyzyjne dopasowanie wybranej opcji do własnych potrzeb.

Nowa oferta Business Eveywhere to sześć elastycznych planów taryfowych, w których już od 1. zł (+VAT) miesięcznie można korzystać z nielimitowanego dostępu do Internetu w usłudze Szczęśliwe Godziny. W zależności od wyboru klienci mogą mieć do dyspozycji od 500 MB do 48 GB miesięcznie, na transmisję danych w najnowocześniejszych technologiach, m.in. CDMA i HSPA+ DC z prędkością do 42 Mb/s. Oprócz usługi mogą kupić jeden z nowoczesnych modemów i routerów w cenie od 1 zł (+VAT), a zawierając umowę na 36 miesięcy otrzymać dodatkowy rabat na abonament w wysokości 10 proc.

Szczegóły cenowe oferty w salonach sprzedaży przedstawia poniższa tabela (ceny + VAT):

Obraz
© (fot. Orange)

Klienci zainteresowani kupieniem usługi mobilnego Internetu z netbookiem lub laptopem w atrakcyjnej cenie, mogą skorzystać z oferty nowy Business Everywhere z komputerem. Wybierając ją, oprócz nowoczesnego urządzenia w cenie od 1 zł i wielu usług dodatkowych otrzymają także dodatkowe pakiety na transmisję danych dzięki czemu będą mogli wykorzystać co miesiąc nawet 5. GB na transmisję danych.

Do wyboru są między innymi:

- laptop HP Pavilion dv6-6120sw, Samsung RV511,
- netbooki - HP Mini 210-3000. Samsung NC110,

Szczegóły cenowe oferty w salonach sprzedaży przedstawia poniższa tabela (ceny + VAT):

Obraz
© (fot. Orange)

Klienci posiadający już sprzęt do mobilnego internetu, mogą wybrać ofertę bez modemu. W zależności od czasu na jaki zawierają umowę ich abonament będzie obniżony do 1 zł (+VAT) nawet przez 4 miesiące.

Z myślą o użytkownikach, którzy łączą się z Internetem za pomocą telefonu lub smartfonu przygotowano 5 planów Business Everywhere w telefonie, w których po wykorzystaniu wykupionego limitu nie są pobierane opłaty za dalsze korzystanie z Internetu. Dzięki temu nie ma ryzyka niespodziewanych, dodatkowych kosztów za połączenia z siecią www. To opcja szczególnie przydatna dla klientów, którzy w ramach swojego planu taryfowego nie posiadają żadnego pakietu na transmisję danych. Do wyboru są:

- Nowy Business Everywhere Mini 2 w telefonie – 2 GB za 20 zł (+VAT),
- Nowy Business Everywhere Standard 4 w telefonie - 4 GB za 30 zł (+VAT),
- Nowy Business Everywhere Standard 8 w telefonie - 8 GB za 40 zł (+VAT),
- Nowy Business Everywhere Premium 12 w telefonie - 12 GB za 50 zł (+VAT),
- Nowy Business Everywhere Premium 2. w telefonie - 20 GB za 60 zł (+VAT).

Jednym z atutów nowej oferty jest możliwość samodzielnego decydowania o zwiększeniu limitu transferu danych dostępnego w abonamencie, w zależności od potrzeb. Umożliwiają to m. in. dodatkowe Pakiety GB, które można aktywować SMS-em lub za pośrednictwem konsultanta czy na stronie www.orange.pl.

Lista usług dodatkowych płatnych i dostępnych bezpłatnie, w wybranych opcjach oferty Nowy Business Everywhere:

- Dodatkowe Pakiety GB – 3 pakiety do wyboru, które dają możliwość zwiększania limitu transmisji o 0,5 GB, 1 GB lub 2 GB, pakiety można kupować wielokrotnie, jednak nie więcej niż jeden na dobę,
- Pracuj Swobodnie –. transmisja danych w godzinach 9:00 – 17:00 nie jest wliczana do limitu danych,
- Więcej E-maili – nielimitowany dostęp do e-maili; transmisja z programów pocztowych nie pomniejsza limitu danych,
- Cała Naprzód – możliwość korzystania z Internetu o maksymalnej prędkości nawet po wykorzystaniu miesięcznego limitu,
- Orange Hotspot – nielimitowany dostęp do Internetu w punktach hotspot; transmisja danych w tych punktach nie pomniejsza limitu danych,
- Pakiet 60 Minut – 60 minut do Orange i na numery stacjonarne,
- Pakiet 60 SMS-ów – 60 SMS-ów do Orange i na numery stacjonarne,
- Szczęśliwe Godziny - transmisja danych w godzinach 24:0. – 8:00 nie jest wliczana do limitu danych.

Nowa oferta Business Everywhere jest od 2. listopada dostępna w salonach sprzedaży Orange. W niedługim czasie będzie ją można zamawiać także za pośrednictwem e-sklepu na stronie www.be.orange.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)