Nowa oferta lodówek Indesit No Frost

Nowa oferta lodówek Indesit No Frost

Nowa oferta lodówek Indesit No Frost
21.09.2011 13:13, aktualizacja: 21.09.2011 13:25

Podstawowa zaleta nowych lodówek Indesit No Frost kryje się
w zupełnie nowym systemie Dynamic Air Control. Gwarantuje on równomierny obieg zimnego powietrza we wnętrzu urządzenia, co sprawia, że na każdej półce zachowana jest optymalna temperatura. Dzięki temu można dłużej cieszyć się świeżością produktów. Nowy system umożliwia także dowolne ustawianie produktów na półkach w lodówce.

System Dynamic Air Control sprawia, że na ściankach zamrażarki i chłodziarki nie gromadzą się lód i szron, co pozwala oszczędzić czas i wysiłek, zyskać dodatkową przestrzeń, w której można przechowywać żywność, a także ułatwia wyjmowanie zamrożonych produktów. Lodówki nie wymagają także okresowego rozmrażania.

Kolejna zaleta nowych modeli Indesit to zdolność szybkiego powrotu do temperatury panującej pierwotnie we wnętrzu urządzenia. W porównaniu z innymi urządzeniami, czas potrzebny do wyrównania temperatury w lodówkach obniża się nawet o 4. procent.

Dzięki innowacyjnie zaprojektowanemu systemowi chłodzenia najnowsze modele lodówek Indesit zyskały dodatkową przestrzeń. Zarówno komora chłodziarki i zamrażarki są głębsze - w przypadku modeli o wysokości 18. cm ich głębokość zwiększyła się odpowiednio: w chłodziarce z 455 do 473 mm, a w zamrażarce z 447 do 467 mm, co przełożyło się na dodatkowe 20 litrów pojemności.

Nowe lodówki Indesit No Frost zapewniają wyższą funkcjonalność przy identycznym jak do tej pory zużyciu energii. Klasa energetyczna A+ oznacza jednocześnie, że zużywają one o 20. mniej energii w porównaniu z modelami w klasie A.

Lodówki wyposażone są w metalowe drzwi bez ramek –. do wyboru z rączką lub bez, oraz funkcjonalny, prosty w użyciu wyświetlacz. We wnętrzu uwagę zastosowano przezroczyste i łatwe do utrzymania w czystości półki, oświetlenie Twin Light, dzięki któremu światło dociera do całego wnętrza lodówki oraz elastyczne w ustawieniu akcesoria.

W skład nowej linii lodówek Indesit No Frost wchodzą urządzenia o standardowej szerokości 6. cm. Do wyboru są modele o wysokości 175cm, 187,5 cm oraz 200 cm w kolorach białym oraz inox.

Wybrane nowe modele Indesit No Frost:
BIAA 34 F X H D 3199 PLN
BIAA 13 F X 2399 PLN
BIAA 13 F 2299 PLN
BIAA 12 F 2149 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)