Nowa mysz Razer Naga Hex - Wraith Red Edition

Nowa mysz Razer Naga Hex - Wraith Red Edition

Nowa mysz Razer Naga Hex - Wraith Red Edition
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.05.2012 11:35, aktualizacja: 02.05.2012 15:14

Razer prezentuje myszkę Razer Naga Hex - Wraith Red Edition. Jak zachwala producent – tutaj cytat: „jest to najlepsze narzędzie do zwalczania zła i sprawnego odpierania fal wściekłych przeciwników.” Niestety, producent nie wspomina o tym, czy myszka rozwiązuje problem głodu na świecie i ratuje kulę ziemską przed ociepleniem klimatu…

Razer prezentuje myszkę Razer Naga Hex - Wraith Red Edition. Jak zachwala producent – tutaj cytat: „jest to najlepsze narzędzie do zwalczania zła i sprawnego odpierania fal wściekłych przeciwników.” Niestety, producent nie wspomina o tym, czy myszka rozwiązuje problem głodu na świecie i ratuje kulę ziemską przed ociepleniem klimatu… Na całe szczęście, problem światowego zła został właśnie rozwiązany.

Mysz została stworzona z myślą o grach hack ‘n’. slash, MOBA i action RPG. Razer Naga Hex Wraith Red Edition, podobnie jak wersja standardowa, posiada 6 mechanicznych bocznych przycisków, które można dowolnie skonfigurować.

Każdy z mechanicznych klawiszy i przycisków Razer Naga Hex cechuje wysoka wytrzymałość i błyskawiczna reakcja. Mysz jest także przystosowana do szybkiego tempa najpopularniejszych gier hack ‘n’. slash i pozwoli na wykonywanie 250 kliknięć na minutę! Obok nowej edycji Wraith Red, dostępna jest także standardowa, zielona wersja myszki Razer Naga Hex.

Cechy produktu: • 6 bocznych przycisków przystosowanych do gier MOBA/action-RPG
• 11 przycisków pozwalających na dowolną konfigurację
• Specjalistyczna konstrukcja pozwalająca na 250 kliknięć na minutę
• Wytrzymałość 10 milionów kliknięć
• Współpraca z Razer Synapse 2.0
• Laserowy sensor Razer Precision 3.5. o czułości 5600dpi

Cena: € 79.99 (około 330 zł)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (74)