Nowa mikrofalówka Teka

Nowa mikrofalówka Teka

Nowa mikrofalówka Teka
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.10.2014 13:48

Teka wprowadziła do oferty kolejnego przedstawiciela swojej serii białego sprzętu AGD. Na rynku debiutuje kuchenka mikrofalową Teka MWL 22 EGL. Obok niej producent wprowadza także biały zlewozmywak LUX White 1B 1D.

Kuchenka mikrofalowa Teka MWL 2. EGL White

Kuchenka mikrofalowa MWL 2. EGL, o dość niewielkiej pojemności 22 litrów, jest wykonana ze stali nierdzewnej oraz szkła. Ma 3 funkcje grzania i 9 programów automatycznych takich jak m.in.: napoje, kurczak, pizza, zapiekanie, rozmrażanie czy podgrzewanie. Wyposażono ją w grill kwarcowy o mocy 1200 W, który może działać na 5 poziomach mocy. Dzięki ceramicznemu dnu i znajdującemu się pod nim magnetromowi, następuje efektywniejsza dystrybucja mikrofal, co zapewnia szybsze i bardziej równomierne podgrzewanie, przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Sensorowy panel sterujący i elektroniczny programator ułatwiają pracę. W zestawie znajduje się także naczynie do zapiekania i ruszt.

Cena: 1900 zł

Zlewozmywak LUX White 1. 1D

Zlewozmywak wyposażony w ociekacz został wykonany z białego hartowanego szkła i stali polerowanej. Nadaje się do szafek o szerokości od 5. cm. Prostokątna komora, o szerokości 40 cm, może się znajdować po prawej lub lewej stronie. W zestawie znajduje się komplet odpływowy z automatem zamykającym z zaworem 3 ½”, z przedłużką i syfonem 1 ½”.

Cena: 1400 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)