Nowa marka AMD Memory

Nowa marka AMD Memory
Źródło zdjęć: © Matthew Rutledge / Flickr / CC

26.01.2012 13:36, aktual.: 26.01.2012 15:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po uruchomieniu sprzedaży detalicznej pamięci operacyjnej do desktopów sygnowanej marką AMD Memory w Ameryce Północnej, AMD udostępniło ten produkt na rynki europejskie.

Pamięć AMD Memory jest dostępna w trzech wersjach 2GB, 4GB i 8GB w różnych cenach i prędkościach. W wersji „Entertainment”. znajdziemy pamięć RAM taktowaną zegarami 1333 MHz i 1600 MHz, stworzoną dla obsługi aplikacji Home Theater PC. Wersja „Performance” obsługuje pamięć o prędkości 1600 MHz z usprawnionym opóźnieniem CAS i jest sprzedawana w parach. Natomiast pamięć DRAM Radeon Edition, pracującą z zegarem 1866 MHz, jest przetestowana, certyfikowana i zalecana dla konkretnych platform firmy AMD w celu uzyskania maksymalnej wydajności podczas korzystania z oprogramowania AMD OverDrive.

Nowa linia produktów w portfolio firmy AMD będzie stanowiła uzupełnienie dla sygnowanych tą marką kart graficznych, procesorów, układów APU oraz chipsetów.

ZOBACZ: Szukasz pamięci przenośnej? Świetnie trafiłeś! Znajdź model, który spełni twoje wymagania!Szukasz pamięci przenośnej? Świetnie trafiłeś! Znajdź model, który spełni twoje wymagania!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)