Nowa mapa Polski od firmy NavRoad

Nowa mapa Polski od firmy NavRoad

Nowa mapa Polski od firmy NavRoad
Źródło zdjęć: © NavRoad
03.03.2010 12:21

Po sukcesie rynkowym oprogramowania NavRoad Map obejmującego zasięgiem obszar Europy firma Jamicon zdecydowała się oddać w ręce użytkowników nowe, bardzo dokładne narzędzie, umożliwiające nawigację na terenie kraju - NavRoad Mapę Polski

Najnowsze oprogramowanie szczyci się doskonałym pokryciem dróg, wynoszącym 99%. Jazda po nieznanym nawet mieście staje się niezwykle prosta, gdyż mapa zawiera bardzo szczegółowe plany wszystkich 89. miast. Kierowca wybierający się do mniejszych miejscowości nie ma powodów do narzekań, gdyż oprogramowanie uwzględnia ich aż 70 000.

Obraz
© (fot. NavRoad)

Udogodnieniem jest możliwość wyszukiwania miejsc do których zamierzamy dojechać, na różne korzystne dla użytkownika sposoby:

- według adresu,
- według kodu pocztowego,
- według punktów użyteczności publicznej, tzw. POI (np. restauracje, parkingi , stacje benzynowe),
- dodanych wcześniej ulubionych punktów,
- według historii celów,
- na podstawie wprowadzonych współrzędnych geograficznych;

Istotną cechą wyróżniającą tę mapę na tle konkurencyjnych rozwiązań jest wyświetlanie podczas jazdy informacji o ograniczeniach prędkości na wszystkich drogach, a nie jak to miało miejsce w dotychczasowych aplikacjach, tylko na drogach głównych. Mamy także do dyspozycji asystenta pasa ruchu, pomocnego w przypadku jazdy po szerokim wielopasmowym odcinku drogi.

Nie do pogardzenia, zwłaszcza dla naszych portfeli, jest informacja o fotoradarach, zapobiegająca nie tylko otrzymaniu mandatu, lecz również przeciwdziałająca niebezpiecznej niespodziance w postaci gwałtownie hamującego przed nami pojazdu.

Poza wymienionymi cechami NavRoad Mapa Polski zapewnia intuicyjny, przejrzysty, łatwy w obsłudze panel komunikacji z użytkownikiem. Przyjemna dla oka jest szata graficzna. Użytkownik ma możliwość wyboru trybu 2. lub 3D.

Już dziś to oprogramowanie dostępne jest gratis przy zakupie urządzenia NavRoad.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)