Nowa linia urządzeń Electrolux Inspiration

Nowa linia urządzeń Electrolux Inspiration

Nowa linia urządzeń Electrolux Inspiration
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.07.2012 12:43

Pola grzejne dostosowane do naczyń o dowolnej wielkości i kształcie oraz strefy stałych temperatur w płycie indukcyjnej InfinitePro, wykorzystanie pary i gorącego powietrza w piekarniku CombiSteam Deluxe czy automatyczny dobór parametrów pieczenia w piekarniku Inspiro, to tylko niektóre przykłady rozwiązań dostępnych w nowej linii urządzeń Electrolux Inspiration.

Wzornictwo
Podczas projektowania linii Inspiration zwrócono szczególną uwagę na wygląd zewnętrzny urządzeń. Wyróżnia je czystość formy, inspirowana skandynawskim wzornictwem oraz jakość wykończenia –. począwszy od gładkich powierzchni płyt indukcyjnych, po nawiązujące do pór roku kolory chłodziarko-zamrażarek. Zastosowano w nich szkło, stal nierdzewną oraz anodowane aluminium.

Panele sterowania
Producent zapewnia, że panele sterowania w nowej linii Inspiration obsługuje się intuicyjnie. Na każdym panelu jest taka sama grafika z uproszczonymi ikonami oraz biały lub żółty wyświetlacz LED za czarnym szkłem. Wyższe modele mają białe wyświetlacze LED z białym szkłem.

Projektanci uprościli sposób obsługi urządzeń. Zapewniający dostęp do najważniejszych funkcji panel obsługi jest taki sam we wszystkich kategoriach produktowych.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Cechy i funkcje
Electrolux, oferujący także rozwiązania dla profesjonalnych kuchni i pralni, przeniósł do linii Inspiration niektóre cechy i funkcje urządzeń domowych zaczerpnięte z urządzeń profesjonalnych:

- W piekarniku CombiSteam Deluxe wykorzystano połączenie pary z gorącym powietrzem. Najnowszy model piekarnika ma pojemność 74 l i 9 poziomów pieczenia, co umożliwia przyrządzanie kilku potraw w tym samym czasie. W przedniej części obudowy znajduje się gniazdo termosondy.
- Piekarnik Inspiro sam określa wagę produktu i odpowiednio dobiera parametry pieczenia.
- Piekarniki wyposażone są w termosondę oraz systemy wspomagania czyszczenia.
- Nowa płyta indukcyjna InfinitePro ma łączone pola grzejne i strefy stałych temperatur, aby umożliwić gotowanie kilku potraw w tym samym czasie.
- Nowa płyta indukcyjna InfinitePure ma dotykowe, podświetlane, okrągłe sterowniki suwakowe „Slider”.
- GemLine to seria płyt typu Domino, która składa się z kilku różnych modułów i pozwala na komponowanie zestawów zależnie od potrzeb.
- W niektórych płytach gazowych płomień skierowany jest pionowo, co ogranicza straty energii.
- Zmywarki RealLife zaprojektowano zgodnie z filozofią „załaduj wszystko na raz”. Zmywarki RealLife wyposażono również w system automatycznego doboru poziomu zużycia wody i energii.
- W nowych chłodziarko-zamrażarkach zastosowana jest technologia TwinTech Frost Free, to oddzielnie chłodzenie komór chłodziarki i zamrażarki. System MultiFlow utrzymuje w chłodziarce równomierną temperaturę i wilgotność.
- Okapy, zmywarki, chłodziarko-zamrażarki, niektóre pralki i suszarki są wyposażane w cichy, efektywny, bezszczotkowy silnik elektryczny.
- Wybrane modele pralek i suszarek wykorzystują parę, która ma usuwać zagniecenia i odświeżać ubrania. Niektóre modele mają również certyfikat Woolmark Gold.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)