Nowa linia lamp LED od Verbatim

Nowa linia lamp LED od Verbatim

Nowa linia lamp LED od Verbatim
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.07.2012 10:29

Firma Verbatim przedstawiła kompletną rodzinę ekonomicznych, zamiennych lamp LED dla gospodarstw domowych. Zaprojektowano je jako bezpośredni zamiennik żarówek, lamp halogenowych i świetlówek kompaktowych (CFL) przeznaczony do ogólnych zastosowań.

Nowa linia firmy Verbatim składa się z 1. produktów, w tym lamp LED zastępujących żarówki Classic A, żarówki świecowe Classic B, żarówki kroplowe oraz reflektory do oprawek MR16 GU5.3 i PAR16. Temperatura barwowa mieści się w zakresie od 2700 do 3000K, a każdy model ma minimalny współczynnik oddawania barw (CRI) równy 80. Konsumenckie lampy LED Verbatim mają charakterystyczne, zielone opakowania i są dostępne w internetowym sklepie firmy oraz w sprzedaży hurtowej i detalicznej.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Nowe linia lamp LED Verbatim obejmuje:
• Zamienniki żarówek Classic A. Cechują się poborem mocy od 4 do 11 W i zastępują konwencjonalne żarówki o mocy od 25 do 60 W. Model 11 W zapewnia strumień świetlny 810 lumenów, a model 4 W — 250 lumenów.
• Zamienniki żarówek Classic B przeznaczone są do oświetlenia ogólnego i otaczającego, szczególnie odpowiedniego do lamp nocnych i stołowych. Przezroczysty model 3,5 W zastępuje tradycyjną żarówkę 15 W, a nieprzezroczysta wersja 4 W jest alternatywą dla żarówki 25 W. Dostępne są również dwie kroplowe lampy LED 4 W.
• Reflektory MR16. Model o mocy 4 W ma wiązkę świetlną o kącie 20 stopni, a wersja 6 W — o kącie 25 stopni.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)