Nowa linia lamp LED od Verbatim

Nowa linia lamp LED od Verbatim
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

27.07.2012 10:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Verbatim przedstawiła kompletną rodzinę ekonomicznych, zamiennych lamp LED dla gospodarstw domowych. Zaprojektowano je jako bezpośredni zamiennik żarówek, lamp halogenowych i świetlówek kompaktowych (CFL) przeznaczony do ogólnych zastosowań.

Nowa linia firmy Verbatim składa się z 1. produktów, w tym lamp LED zastępujących żarówki Classic A, żarówki świecowe Classic B, żarówki kroplowe oraz reflektory do oprawek MR16 GU5.3 i PAR16. Temperatura barwowa mieści się w zakresie od 2700 do 3000K, a każdy model ma minimalny współczynnik oddawania barw (CRI) równy 80. Konsumenckie lampy LED Verbatim mają charakterystyczne, zielone opakowania i są dostępne w internetowym sklepie firmy oraz w sprzedaży hurtowej i detalicznej.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Nowe linia lamp LED Verbatim obejmuje:
• Zamienniki żarówek Classic A. Cechują się poborem mocy od 4 do 11 W i zastępują konwencjonalne żarówki o mocy od 25 do 60 W. Model 11 W zapewnia strumień świetlny 810 lumenów, a model 4 W — 250 lumenów.
• Zamienniki żarówek Classic B przeznaczone są do oświetlenia ogólnego i otaczającego, szczególnie odpowiedniego do lamp nocnych i stołowych. Przezroczysty model 3,5 W zastępuje tradycyjną żarówkę 15 W, a nieprzezroczysta wersja 4 W jest alternatywą dla żarówki 25 W. Dostępne są również dwie kroplowe lampy LED 4 W.
• Reflektory MR16. Model o mocy 4 W ma wiązkę świetlną o kącie 20 stopni, a wersja 6 W — o kącie 25 stopni.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)