Nowa karta graficzna Nvidia GeForce GTX 780

Nowa karta graficzna Nvidia GeForce GTX 780

Nowa karta graficzna Nvidia GeForce GTX 780
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.05.2013 11:16, aktualizacja: 24.05.2013 12:19

Nvidia pokazała nową kartę graficzną GeForce GTX 780. Karta jest wyposażona w procesor graficzny Kepler z 2304 rdzeniami oraz 3GB pamięci GDDR5.

GTX 78. obsługuje szereg najnowszych technologii stosowanych w grach komputerowych, w tym PhysX i Nvidia TXAA, a najnowsze sterowniki graficzne skracają opóźnienie w wyświetlaniu poszczególnych klatek. Natomiast na graczy, którzy wymagają najszybszych i najlepszych rozwiązań, technologia SLI umożliwia połączenie wielu kart graficznych w jednym komputerze.

Karty GeForce GTX 78. zostały wyposażone w technologię GPU Boost 2.0, która automatycznie zwiększa prędkość zegara procesora graficznego w celu zwiększenia jego wydajności, jednocześnie umożliwiając kontrolę maksymalnej temperatury oraz prędkości wentylatorów. Karty zostały również zaprojektowane z myślą o pracy z wyższym napięciem taktowania rdzenia niż fabryczne, np. w połączeniu z rozbudowanymi układami chłodzenia cieczą.

Obudowa z odlewanego aluminium i wysokowydajna komora parowa, stanowią ciekawe rozwiązanie chłodzące, co powinno skutkować w miarę cichą pracą urządzenia. Do tego dochdzą całkowicie nowe, adaptacyjne kontrolery temperatury, które redukują niepotrzebne zmiany prędkości wentylatorów i zapewniają cichą pracę.

Cena: 2800 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)