Nowa karta graficzna Nvidia: GeForce GTX 770

Nowa karta graficzna Nvidia: GeForce GTX 770

Nowa karta graficzna Nvidia: GeForce GTX 770
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.06.2013 11:26, aktualizacja: 03.06.2013 14:44

Nvidia wprowadziła dziś do sprzedaży kartę graficzną GeForce GTX 770. To pierwszy na świecie procesor graficzny wyposażony w pamięć o przepustowości 7 Gb/s. Sugerowana cena karty to 1679 zł.

Karty GeForce GTX 77. mają zapewnić odpowiednią wydajność we wszystkich najważniejszych grach wychodzących w tym roku, takich jak Call of Duty: Ghosts, Watch Dogs czy Battlefield 4. Wyposażono je w procesor oparty na architekturze Kepler z 1536 rdzeniami oraz w 4 GB lub 2 GB pamięci GDDR5 o niespotykanej dotychczas w kartach graficznych przepustowości wynoszącej 7 Gb/s.

Aby zaspokoić potrzeby graczy odnośnie coraz lepszych możliwości regulacji i podkręcania, karty GeForce GTX 77. zostały wyposażone w technologię Nvidia GPU Boost 2.0, która automatycznie zwiększa prędkość zegara procesora graficznego w celu zwiększenia jego wydajności, jednocześnie umożliwiając kontrolę maksymalnej temperatury oraz prędkości wentylatorów. Karty zostały również zaprojektowane z myślą o pracy z wyższym napięciem taktowania rdzenia niż fabryczne, np. w połączeniu z rozbudowanymi układami chłodzenia cieczą.

Karty graficzne GeForce GTX 77. obsługują również szereg najnowszych technologii wykorzystywanych w grach komputerowych, takich jak silnik fizyki PhysX, wygładzanie krawędzi NvidiaTXAA, a także oprogramowanie GeForce Experience, które umożliwia pobieranie najlepszych wersji sterowników i dobieranie optymalnych ustawień do posiadanych gier.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)