Nowa jakość w myszkach - 4G Dual Sensor System

Nowa jakość w myszkach - 4G Dual Sensor System

09.06.2011 11:38, aktual.: 14.06.2011 13:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Razer przedstawił całkowicie nową technologię o nazwie 4G Dual Sensor System, która znajdzie zastosowanie w myszkach dedykowanych do gier. Nowa technologia łączy zalety sensorów laserowych i optycznych, zwiększając precyzję śledzenia ruchów myszki.

  1. Dual Sensor System to połączenie dwóch światów – sensora optycznego i laserowego, którego efektem jest podwójny poziom precyzji śledzenia ruchów myszki. Kalibracja czułości myszki do rodzaju powierzchni na której jest używana, optymalizuje śledzenie ruchów, co z kolei przekłada się na lepszą wydajność urządzenia podczas grania. Nowy system działa również gdy myszka jest uniesiona nad podłożem. Co więcej można ustalić moment, w którym śledzenie ruchów po oderwaniu od podłoża zostanie wyłączone. Ta cecha myszki jest szczególnie ważna dla grających w FPS. Podczas grania w FPS-y gracze często unoszą myszkę nad podkładką, co umożliwia wykonywanie szybkich, zamaszystych ruchów. Mysz rozpoznaje także powierzchnię na której pracuje do dziesięciu razy szybciej, niż wcześniejsze modele.
Obraz
© (fot. Razer)

Ta technologia trafi do nowej wersji Razer Mamba i Razer Imperator. Rozdzielczość myszki Mamba 6400dpi. Sugerowana cena to około 520 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)