Nowa gama lodówek i pralek Panasonic na rok 2014

Nowa gama lodówek i pralek Panasonic na rok 2014
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.03.2014 12:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Panasonic zapowiedział poszerzenie swojej linii lodówko-zamrażarek o modele BN34FX1, BN34FW1, BN34AS1 i BN34AW1. Dwudrzwiowe urządzenia o wysokości dwóch metrów są wyposażone w technologie VitaminLED, FreshCase, ChillerCase, HygieneAir i Flashfreeze, gwarantujące świeżość żywności, oraz przedziały Flexlift, MaxiBox i Slide’n’Store, które zapewniają maksimum miejsca na przechowywanie produktów. W przypadku pralek debiutują modele NA-168VS4, NA-148VS4 i NA-B48VG5. Nowe urządzenia są energooszczędne i wyposażone w technologię Panasonic Steam Action, która zapewnia gruntowne odświeżanie, a także eliminuje alergeny i zagniecenia.

Nowa kolekcja lodówek

Jednym z głównych zadań nowych lodówek Panasonica jest ochrona świeżości przechowywanych w nich produktów. Modele BN34FX1 i BN34FW1 są wyposażone w pojemnik FreshCase z inteligentną technologią VitaminLED, która pomaga zachować wysoką wartość odżywczą żywności. Oświetlenie LED naśladuje niebieskie i zielone odcienie światła słonecznego, które aktywują naturalne mechanizmy w owocach i warzywach, zapobiegając tym samym utracie cennych witamin.

Przeznaczony dla alergików program Panasonic Steam Allergy-Care oczyszcza ubrania z roztoczy, kurzu i pyłków, usuwając 99,99. alergenów.

Nowe modele pralek wykorzystują także opracowane przez Panasonic technologie oszczędzania energii. Funkcje takie jak tryb ekologiczny, silnik sterowany falownikiem wektorowym oraz technologia HydroActive+ pozwalają oszczędzać zasoby naturalne podczas prania, a jednocześnie osiągać optymalne rezultaty.

Kiedy czas nie gra roli, dłuższy, ale bardziej przyjazny środowisku tryb ekologiczny pozwala oszczędzić do 30. wody i 50% energii w cyklu prania. Innowacyjny, bezszczotkowy silnik sterowany falownikiem wektorowym działa z maksymalną efektywnością, używając informacji z czujnika 3D, aby dopasować prędkość obrotową bębna do ładunku. Zapewnia to optymalne zużycie energii. Uzupełnieniem tych energooszczędnych funkcji jest 5-punktowy, wielokierunkowy prysznic HydroActive+ 5. Prysznic dostarcza mocny strumień wody, aby zapewnić głębokie wnikanie detergentu i wysoką wydajność płukania. Dzięki temu oczyszcza tkaniny skutecznie, przy niższym zużyciu energii.

. Najnowsze modele z linii pralek Panasonic działają cicho dzięki technologii falownikowej. Ponadto konstrukcja Silent Arch w bocznych ścianach pochłania naturalne wibracje występujące podczas pracy pralki.

Wszystkie nowe pralki Panasonic mają pojemność wynoszącą 8 kg, a maksymalna prędkość wirowania waha się w przedziale od 140. do 1600 obrotów na minutę (w zależności od modelu).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)