Nowa e‑usługa dla małych i średnich przedsiębiorstw

Nowa e-usługa dla małych i średnich przedsiębiorstw
Źródło zdjęć: © WP.PL

14.10.2011 15:41, aktual.: 17.10.2011 09:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Planowanie i koordynowanie budżetu przedsiębiorstwa to poważne zadanie. W przypadku sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw leży ono po stronie właścicieli. Jak poradzić sobie, kiedy ogólna wiedza na temat źródeł przychodów i rozchodów w firmie jest zbyt mała? Pomocnym narzędziem okazuje się e-usługa budżetowania.

Usługa pozwala zapanować przedsiębiorcom nad kosztami prowadzenia działalności. Oparta jest na interaktywnym rozwiązaniu pozwalającym na zdalne korzystanie z narzędzia, zapisywanie w nim danych o każdej porze, w każdym miejscu, kiedy tylko jest dostęp do Internetu. E-usługa budżetowania pozwala precyzyjnie zaplanować budżet projektu, z podziałem na zadania i czynności. Umożliwia ewidencję wydatków, kontrahentów i skuteczną kontrolę finansów.

Główne korzyści wynikające z e-usługi to łatwiejsza kontrola kosztów prowadzonych działań, usprawnienie organizacji pracy, bardziej komfortowy kontakt z kontrahentami oraz duża oszczędność czasu.

Aby móc korzystać z e-usługi należy się zarejestrować na stronie www.e-kapital.pl. W menu strony znajduje się pozycja „Finanse firmy”. Tam znajdziemy już wszystkie niezbędne informacje.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Robot najlepszym przyjacielem staruszków"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także