Nowa, droga klawiatura Bluetooth Illuminated Keyboard K810 od Logitech

Nowa, droga klawiatura Bluetooth Illuminated Keyboard K810 od Logitech

Nowa, droga klawiatura Bluetooth Illuminated Keyboard K810 od Logitech
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.10.2012 11:41, aktualizacja: 16.10.2012 13:41

Logitech wprowadza do oferty Bluetooth Illuminated Keyboard K810, klawiaturę kompatybilną
z urządzeniami opartymi o systemy Windows, iOS i Android. Dzięki łączności Bluetooth, nowość Logitech może sparować się jednocześnie z trzema urządzeniami oraz szybko przełączać się między nimi po naciśnięciu jednego przycisku.

Dzięki automatycznej regulacji podświetlenia klawiszy, klawiatura Logitech K81. sama dostosowuje się do warunków oświetleniowych. Funkcja ta znacznie ułatwi pracę zarówno w ciemnych pomieszczeniach, jak i w nocy. Urządzenie wykorzystuje wykrywanie bliskości dłoni i automatycznie włącza podświetlenie.

Klawiaturę ładuje się przez port USB, a żywotność baterii wynosi do 1. dni, po pełnym naładowaniu akumulatora (w zależności od sposobu użytkowania). Przełącznik On/Off pozwala oszczędzać energię, a wskaźnik naładowania akumulatora informuje o konieczności podłączenia urządzenia do zasilania.

Klawiatura została specjalnie dostosowana do obsługi systemu Windows 8. więc aby szybko znaleźć się na ekranie startowym, wystarczy użyć przycisku Start. Z kolei wciśnięcie klawisza App Switching pozwoli na szybkie przełączanie się między otwartymi aplikacjami.

Sugerowana cena: 440 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)