Nowa chłodziarka do zabudowy Gorenje

Nowa chłodziarka do zabudowy Gorenje

Nowa chłodziarka do zabudowy Gorenje
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.12.2013 10:55

Firma Gorenje zaprezentowała nową lodówko-zamrażarkę do zabudowy o oznaczeniu NRKI5181LW. Urządzenie o pojemności 278 litrów pracuje w klasie efektywności energetycznej A+. Nowa chłodziarka posiada kilka systemów, które ułatwiają jej obsługę, m.in. elektroniczne sterowanie SensoTech, NoFrost DualAdvance, automatyczne odszranianie, czy szybkie chłodzenie i zamrażanie (SuperCool i FastFreeze).

Firma Gorenje zaprezentowała nową lodówko-zamrażarkę do zabudowy o oznaczeniu NRKI5181LW. Urządzenie o pojemności 278 litrów pracuje w klasie efektywności energetycznej A+.

Nowa chłodziarka posiada kilka systemów, które ułatwiają jej obsługę, m.in. elektroniczne sterowanie SensoTech, NoFrost DualAdvance, automatyczne odszranianie, czy szybkie chłodzenie i zamrażanie (SuperCool i FastFreeze). Wybór funkcji możemy śledzić na wyświetlaczu LED.

Wewnątrz lodówki znajdziemy szklane półki, metalową półkę na butelki, pojemnik na jajka oraz szufladę FreshZone, która zapewnia dłuższą świeżość warzyw i owoców. Chłodziarka posiada alarm zbyt długo otwartych drzwi oraz podwyższonej temperatury. Drzwi urządzenia mogą otwierać się w prawo lub w lewo, a samą lodówkę można wyłączyć niezależnie od zamrażalnika.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)