Nowa cena za usługę iPlus email BlackBerry

Nowa cena za usługę iPlus email BlackBerry

20.11.2008 16:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polkomtel, operator sieci Plus, obniża miesięczną opłatę za usługę iPlus email BlackBerry z 49 zł netto do 18 zł netto (21,96 zł z VAT).

Usługa _ iPlus email BlackBerry _ to możliwość stałej synchronizacji poczty elektronicznej z wykorzystaniem technologii BlackBerry® w wersji BlackBerry Internet Service™. Dzięki tej technologii użytkownik ma dostęp do swojej poczty elektronicznej na ekranie terminala w trybie "push", czyli natychmiast po przyjściu wiadomości na serwer pocztowy.

Usługa _ iPlus email BlackBerry _ umożliwia odbieranie i wysyłanie emaili oraz przeglądanie załączników w najpopularniejszych formatach jak JPEG, BMP, TIFF, Microsoft® Word, Excel, PowerPoint® i Adobe® PDF bezpośrednio na telefonie, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, bez konieczności korzystania z komputera. Dzięki usłudze iPlus email BlackBerry możliwa jest jednoczesna synchronizacja poczty nawet z 10 różnych kont poczty elektronicznej, zarówno prywatnych, jak i firmowych.

W odróżnieniu od usługi iPlus office, oferta iPlus email jest ofertą zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm, ponieważ nie wymaga dużych inwestycji i instalacji urządzeń serwerowych. Dzięki usłudze użytkownicy mogą sprawdzać swoje maile na dowolnym koncie pocztowym dostępnym w Internecie. Z usługi mogą korzystać abonenci Plusa, którzy posiadają terminal BlackBerry lub jeden z wybranych telefonów Nokia (9300i, 9300, 9500, E50, E51, E60, E61, E61i, E62, E65, E70, E90) albo Sony Ericsson (P1i, P990i). Usługę należy aktywować w punkcie sprzedaży sieci Plus lub w Dziale Obsługi Klienta.

Nowa opłata miesięczna za korzystanie z usługi wynosi 18 zł (21,96 zł VAT) i obejmuje nieograniczoną możliwość odbierania i wysyłania wiadomości pocztowych. Opłata ta dotyczy korzystania z usługi na terenie kraju, z wykorzystaniem infrastruktury sieci Plus.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)