Nowa bramka SMS-owa w Orange

Nowa bramka SMS‑owa w Orange

Nowa bramka SMS-owa w Orange
Źródło zdjęć: © WP.PL
27.11.2007 16:14, aktualizacja: 28.11.2007 11:31

Orange uruchomił nową wersję SMS-owej bramki internetowej - SMS z Internetu Max. Nowością jest możliwość prowadzenia mobilnego mikroblogu, redagowanego poprzez wiadomości SMS i MMS wysyłane z telefonu komórkowego.

Teraz każdy zarejestrowany użytkownik usługi może wysyłać SMS z przeglądarki internetowej do abonentów wszystkich sieci w Polsce, posiadać własną książkę adresową ułatwiającą adresowanie SMS i wysyłać wiadomości od razu do całych grup osób.

Nowością jest możliwość prowadzenia mobilnego mikrobloga (Mikroba) redagowanego poprzez wiadomości SMS i MMS wysyłane z telefonu komórkowego. Funkcjonalność jest dostępna zarówno dla posiadaczy telefonów w Orange, jak i w innych sieciach.

Nowa oferta pozwala w łatwy sposób dwukierunkowo komunikować się z znajomymi, klientami i partnerami we wszystkich sieciach komórkowych w Polsce. Najważniejsze cechy dające usłudze możliwości wykorzystania w biznesowej komunikacji:
• wysyłanie SMS bez reklam,
• brak konieczności przepisania tekstu z graficznego tokena,
• raporty doręczeń wiadomości,
• możliwość odbierania wiadomości przesyłanych z telefonów pod stałym, numerem skrzynki SMS,
• łatwe zarządzanie wiadomościami i adresatami,
• archiwum wiadomości przechowujące SMS przez 90 dni.

Wysyłanie SMS do Orange jest bezpłatne. Wysyłanie wiadomości do innych sieci jest płatne i rozliczane z konta punktowego każdego użytkownika _ SMS z Internetu Max _, które może być doładowywane za pośrednictwem SMS-a premium. Bramka udostępnia możliwość doładowywania konta dowolnego użytkownika z dowolnego telefonu, a także możliwość przekazywania punktów pomiędzy użytkownikami.

_ SMS z Internetu Max _ jest dostępny pod adresem sms.orange.pl/max. Korzystanie jest możliwe po jednorazowej rejestracji. Należy podać swój numer telefonu (w dowolnej sieci - także numery zagraniczne) i/lub adres e-mail.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)