Notebooki Della z Neostradą TP

Notebooki Della z Neostradą TP
Źródło zdjęć: © Dell

30.08.2007 16:00, aktual.: 30.08.2007 16:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telekomunikacja Polska i Dell rozpoczęły współpracę, proponując wspólny zakupu dostępu do Internetu i notebooka. Jeżeli chodzi o sprzedaż detaliczną jest to debiut Della w Polsce. Dyrektor generalny Dell Polska, Jacek Murawski, zaprzeczył jednak jakoby w najbliższym czasie firma miała zamiar dalej rozszerzać ofertę dla klientów indywidualnych czy też sprzedawać komputery w innych kanałach sprzedażowych.

Pomysł łączenia sprzedaży komputerów z ofertą dostępu do Internetu nie jest nowy ( "Komputer za złotówkę - marketingowy chwyt czy prawdziwa okazja" - http://pcworld.pl/news/113708.html, nowa jest za to możliwość kupienia w Polsce notebooka Dell przez klientów indywidualnych. Oferowany model to Dell Inspiron 1501 - komputer budżetowy, chwalony jednak za dobre wykonanie, przyzwoite głośniki, cichą pracę i wydajną baterię.

Notebook oferowany będzie nowym użytkownikom neostrady tp oraz tym, którzy zdecydują się na przedłużenie umowy. Dostępny będzie przy zakupie dowolnej wersji neostrady w każdej opcji abonamentowej poza umowami bezterminowymi. Jego cena, niezależnie od wyboru prędkości łącza czy okresu trwania umowy wynosić będzie 2268 złotych. Klient zdecyduje, czy za komputer zapłaci gotówką, czy w systemie ratalnym. Za obsługę kredytu ( z nieoprocentowymi ratami ) odpowiada współpracujący z TPSA Lucas Bank.

Obraz

Ci, którzy liczą na to, że już wkrótce Dell wprowadzi do Polski swój amerykański system sprzedaży mocno się zawiedzą. Jacek Murawski z polskiego oddziału firmy stanowczo stwierdził, że w najbliższym czasie indywidualni klienci nie będa mieli możliwości zamawiania złożonych z wybranych komponentów notebooków. Obecnie firma przewiduje sprzedaż jedynie jednego modelu i to tylko w ramach współpracy z TPSA.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także