Notebook 3D dla graczy i kinomanów od Asus'a

Notebook 3D dla graczy i kinomanów od Asus'a

Notebook 3D dla graczy i kinomanów od Asus'a
Źródło zdjęć: © Asus
16.03.2010 12:13, aktualizacja: 16.03.2010 16:39

Asus G51J jest pierwszym tej firmy notebookiem na rynku z matrycą 3D, zaprojektowanym z myślą o graczach i kinomanach. Notebook otrzymał wsparcie technologii Nvidia 3D Vision.

Filmy w 3. wyświetlane w kinach zyskują coraz większą popularność, więc przeniesienie tej technologii na gry komputerowe było jedynie kwestią czasu. Pojawienie się laptopa Acer Aspire 5738DG zapoczątkowało projektowanie komputerów mobilnych, wykorzystujących efekt trójwymiarowy, których oferta z roku na rok z pewnością będzie się poszerzać. Drugim notebookiem z tej serii jest Asus G51J.

Obraz
© (fot. Asus)

Korzysta on z najnowszej karty graficznej Nvidia GeForce GTX260. z 1GB pamięci VRAM oraz najnowszego procesora Intel Core i7. Dzięki temu w warunkach domowych możemy uzyskać wysokiej jakości efekt 3D i oglądać na matrycy o przekątnej 15,6” HD podświetlanej diodami LED. Komputer posiada dysk twardy o pojemności 640 GB.

Technologia Asus Power4 Gear Hybryd pozwala na natychmiastowe zwiększenie wydajności komputera. Odbywa się to za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu.

Notebook wyposażony został w obsługę trójwymiarowego środowiska dźwiękowego przy użyciu technologii EAX Advance HD 4.0. która samodzielnie wykrywa środowisko oraz działania użytkownika w grze. Dźwięk przestrzenny jest obsługiwany już w ponad 300 grach.

Podświetlana klawiatura typu „Chiclet”. z inteligentnym wykrywaniem przygaszonego światła w otoczeniu pozwala graczom na dopasowanie jasności klawiatury do własnych preferencji. Okulary dołączone do komputera posiadają aktywną migawkę (shutter glasses), która w połączeniu z nadajnikiem zapewnia stereoskopowy obraz bez względu na kąt patrzenia.

Asus G51J dostępny jest w cenie 6999 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)