Norton Mobile Security na 90 dni w Samsung Galaxy

Norton Mobile Security na 90 dni w Samsung Galaxy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.03.2012 15:38, aktual.: 21.03.2012 10:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy smartfonów Samsung GALAXY mogą skorzystać bezpłatnie z pełnej, 90-dniowej subskrypcji na oprogramowanie antywirusowe Norton Mobile Security

Norton Mobile Security łączy funkcje przydatne w przypadku utraty telefonu z rozwiązaniami wykrywającymi szkodliwe oprogramowanie. Aplikacja chroni ważne dane użytkowników przed kradzieżą, wirusami i innymi zagrożeniami za pośrednictwem następujących funkcji:
Remote Locate - wyświetla lokalizację smartfona, co pozwala łatwo go odnaleźć w przypadku zgubienia lub kradzieży.
Remote Lock - umożliwia zdalne zablokowanie zgubionego lub skradzionego telefonu przez internet lub wiadomość SMS.
Remote Wipe - pozwala zdalnie wymazać dane zapisane w telefonie za pomocą wiadomości SMS, co blokuje dostęp do prywatnych informacji użytkownika. Dodatkowo telefon jest natychmiast blokowany w przypadku usunięcia lub wymiany karty SIM - nie można z niego korzystać po włożeniu innej karty.
Anti-malware - skanuje wszystkie pliki i aktualizacje aplikacji pobrane na telefon komórkowy, przy czym automatycznie wykrywa i usuwa zagrożenia, nie spowalniając pracy urządzenia.
SD Card Scanning - umożliwia automatyczne skanowanie kart pamięci SD (Secure Digital) pod kątem zagrożeń natychmiast po ich włożeniu do gniazda w telefonie.
Automatic LiveUpdate - automatycznie pobiera i instaluje aktualizacje zabezpieczeń.

Oprogramowanie Norton Mobile Security jest zgodne ze wszystkimi smartfonami Samsung Galaxy z systemem Android, w tym Galaxy S2 LTE, Galaxy S2. Galaxy Neo, Galaxy S Hoppin i Galaxy A. Aplikacja jest dostępna w dziewięciu językach: angielskim, chińskim (uproszczonym i tradycyjnym), francuskim, hiszpańskim, japońskim, koreańskim, niemieckim i włoskim. Roczna licencja kosztuje 109 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)