Nokia wciąż kombinuje - smartfon z Androidem i Windowsem?

Nokia wciąż kombinuje - smartfon z Androidem i Windowsem?
Źródło zdjęć: © neowin / chip.pl

27.11.2015 12:23, aktual.: 27.11.2015 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pamiętacie pierwsze przecieki na temat Nokii C1, które pojawiły się we wrześniu? Wygląda na to, że były autentyczne, chociaż Nokia zdążyła nanieść już pewne poprawki do swojego projektu.

Na powyższym renderze widać oczywiście cztery różne opcje kolorystyczne modelu C1. Tak samo, jak we wrześniowym przecieku, w obecnym projekcie zachowały się zaokrąglone rogi telefonu, jednak swoje położenie zmienił tylny aparat, który został przeniesiony ze środkowej pozycji w górny lewy róg obudowy.

To co jest jednak najciekawsze widzimy na ekranach telefonów, na których widać zarówno Androida, jak i system Windows 10 Mobile. Oczywiście firma Nokia w żaden sposób nie skomentowała najnowszego przecieku, możemy jednak spekulować: czy C1 dostępny będzie w dwóch wersjach, jeśli chodzi o system operacyjny? A może Finowie planują wyposażyć swojego smartfona, który ma być "wielkim powrotem", jeśli chodzi o produkcję telefonów, w opcję dual-boot, czyli pozwalającą na uruchomienie wybranego systemu? Jak myślicie?

Pamiętajmy również, że jedyną potwierdzoną informacją (jak na razie) jest to, że Nokia planuje powrócić do produkcji smartfonów w 201. roku.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Raspberry Pi Zero - Nowa tańsza wersja "malinki"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)