Nokia Luna 700 - kolorowe słuchawki Bluetooth z NFC

Nokia Luna 700 - kolorowe słuchawki Bluetooth z NFC
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

30.11.2011 14:42

Nokia wprowadziła do sprzedaży nową słuchawkę Bluetooth - Luna. To co wyróżnia słuchawkę na rynku, to nietypowy wygląd i bardzo intensywne kolory - zielony, niebieski, różowy, biały i czarny. Nokia Luna wyposażona jest w technologię NFC i funkcję Multipoint.

Nokia Luna to najnowsza słuchawka Bluetooth firmy Nokia z obsługą NFC umożliwiającą szybkie połączenie z urządzeniami obsługującymi ten standard. Z kolei dzięki funkcji Multipoint użytkownik może korzystać z dwóch telefonów w tym samym czasie. Równoczesna współpraca z aparatem służbowym i prywatnym możliwa jest dzięki zastosowaniu protokołu łączności wielopunktowej. Aby odebrać przychodzące połączenie wystarczy wysunąć słuchawkę Nokia Luna z uchwytu. Ponowne umieszczenie Nokia Luna w zaczepie pozwala zakończyć rozmowę. Dla wygody użytkowania zestaw posiada dopasowane kolorem kształtki douszne w 3 różnych rozmiarach.

Urządzenie charakteryzuje wyjątkowo długi czas czuwania –. aż do dwóch miesięcy. Specjalny uchwyt umożliwia wygodne przechowywanie słuchawki, pełniąc jednocześnie funkcję zapasowego akumulatora, którego moc wystarcza do 8 godzin rozmów. Nokia Luna jest kompatybilna z każdym mobilnym urządzeniem z obsługą Bluetooth. Funkcja NFC jest natomiast dostępna dla wszystkich użytkowników telefonów Nokia 700, Nokia 701, Nokia 600 oraz Nokia 603. Aby skorzystać z możliwości wiązania zbliżeniowego NFC wystarczy dotknąć tylnej części uchwytu telefonem. Komunikaty głosowe informują o statusie powiązania Bluetooth, statusie połączenia, a także stanie baterii.

Słuchawka dostępna jest w cenie *około 240 PLN *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)