Nokia Lumia 610 z technologią NFC w sieci Orange

Nokia Lumia 610 z technologią NFC w sieci Orange
11.04.2012 16:33
Nokia Lumia 610 z technologią NFC w sieci Orange
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Firma Nokia poinformowała dzisiaj o wprowadzeniu do oferty wersji smartfonu Nokia Lumia 610 z technologią NFC. Model ten to jeden z najnowszych i najbardziej przystępnych cenowo smartfonów z rodziny Lumia, stanowiący doskonałe wprowadzenie do platformy Windows Phone dla młodszych użytkowników. Pierwszym operatorem, który oferować będzie Nokia Lumia 610 NFC, jest Orange.

Smartfon, dzięki technologii NFC umożliwia natychmiastowe i bezprzewodowe łączenie się z innymi urządzeniami i odczytywanie tagów NFC. Wyposażony jest w rozwiązania sprzętowe oraz oprogramowanie pozwalające na zastosowanie tej technologii do dokonywania płatności. Nokia Lumia 61. NFC posiada certyfikat MasterCard PayPass do płatności zbliżeniowych.

Technologia ta, to szybka i wygodna alternatywa dla płatności gotówkowych podczas codziennych zakupów. W celu zapewnienia bezproblemowej współpracy z siecią PayPass urządzenia z certyfikatem MasterCard, takie jak Lumia 61. NFC, są poddawane rygorystycznym testom w laboratorium akredytowanym przez MasterCard.

Smartfon Lumia 61. NFC będzie dostępny na początku trzeciego kwartału 2012 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)