Nokia Lumia 610 z technologią NFC w sieci Orange

Nokia Lumia 610 z technologią NFC w sieci Orange

Nokia Lumia 610 z technologią NFC w sieci Orange
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.04.2012 16:33, aktualizacja: 12.04.2012 16:51

Firma Nokia poinformowała dzisiaj o wprowadzeniu do oferty wersji smartfonu Nokia Lumia 610 z technologią NFC. Model ten to jeden z najnowszych i najbardziej przystępnych cenowo smartfonów z rodziny Lumia, stanowiący doskonałe wprowadzenie do platformy Windows Phone dla młodszych użytkowników. Pierwszym operatorem, który oferować będzie Nokia Lumia 610 NFC, jest Orange.

Smartfon, dzięki technologii NFC umożliwia natychmiastowe i bezprzewodowe łączenie się z innymi urządzeniami i odczytywanie tagów NFC. Wyposażony jest w rozwiązania sprzętowe oraz oprogramowanie pozwalające na zastosowanie tej technologii do dokonywania płatności. Nokia Lumia 61. NFC posiada certyfikat MasterCard PayPass do płatności zbliżeniowych.

Technologia ta, to szybka i wygodna alternatywa dla płatności gotówkowych podczas codziennych zakupów. W celu zapewnienia bezproblemowej współpracy z siecią PayPass urządzenia z certyfikatem MasterCard, takie jak Lumia 61. NFC, są poddawane rygorystycznym testom w laboratorium akredytowanym przez MasterCard.

Smartfon Lumia 61. NFC będzie dostępny na początku trzeciego kwartału 2012 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)