Nokia 3720 classic - prawdziwy twardziel

Nokia 3720 classic - prawdziwy twardziel

Nokia 3720 classic - prawdziwy twardziel
09.07.2009 14:30

Nokia zaprezentowała dziś kolejny telefon komórkowy - Nokia 3720 classic. Model ten wyróżnia stopień ochrony IP-54, a także odporność na wstrząsy oraz działanie wody, kurzu i pyłu. Nokia 3720 classic jest całkowicie uszczelniona w celu ochrony wewnętrznych części elektronicznych, a jej obudowa skonstruowana jest z solidnych materiałów. Model ten ma być dostępny w sklepach jeszcze tego lata, w cenie detalicznej około 125 EUR bez podatków i dopłat.

„Telefon Nokia 372. classic został zaprojektowany z myślą o uzyskaniu jak największej wytrzymałości na zalania, wstrząsy i upadki. Dzięki temu sprawdzi się idealnie zarówno na plaży, jak i na zapylonym terenie budowy” - powiedział Markku Suomi, wiceprezes ds. urządzeń kategorii Connect. „Choć Nokia 3720 classic to produkt „gruboskórny”, model ten posiada bardzo funkcjonalne wnętrze. Dzięki temu stanowi on doskonałą propozycję dla osób poszukujących trwałego i niezawodnego telefonu komórkowego, który sprawdzi się w każdym otoczeniu”.

Obraz
© (fot. Nokia)

Nokia 372. classic to urządzenie o szczelnej konstrukcji, zbudowanej z niezwykle odpornych materiałów. Pokrywa baterii, która chroni zarówno baterię, jak i wewnętrzne obwody produktu , jest zamykana na wkręt, dzięki czemu z telefonu można bez obaw korzystać w otoczeniu wilgotnym, zapylonym czy błotnistym.

Jak na telefon do zadań specjalnych przystało, Nokia 372. classic ma także wyjątkowo wydajną baterię oraz latarkę LED. Wśród dodatków można wymienić aplikację Nokia Maps zainstalowaną na karcie pamięci microSD o pojemności 1 GB oraz jasny wyświetlacz 2,2".

Nokia 3720C dostępna będzie w kolorach szaro-czarnym i żółto-czarnym

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)