Trwa ładowanie...
holderName

Niższy o 50 proc. abonament i podwójne doładowania w Plusie, ale...

Od 23 sierpnia abonament telefoniczny w Plusie może być obniżony o połowę, a w przypadku mixa, każde doładowanie kontraktowe podwojone. Oferta jest dostępna dla klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno nowych, jak i przedłużających umowę. Warunkiem jest jednak jednoczesny zakup oferty internetowej za minimum 49,90.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niższy o 50 proc. abonament i podwójne doładowania w Plusie, ale...
holderName

Od 23 sierpnia abonament telefoniczny w Plusie może być obniżony o połowę, a w przypadku mixa, każde doładowanie kontraktowe podwojone. Oferta jest dostępna dla klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno nowych, jak i przedłużających umowę. Warunkiem jest jednak jednoczesny zakup oferty internetowej za minimum 49,90 zł.

W przypadku skorzystania z oferty internetowej za minimum 59,9. zł i podpisania umowy abonamentowej na dwa lata klient otrzyma 50 proc. upustu przez 24 miesiące, natomiast przy zakupie internetu za 49,90 zł, to upustu ten będzie obowiązywał przez 12 miesięcy. W przypadku ofert Plus Mix na 24 kontraktowe doładowania, podwojone zostaną 24 doładowania gdy klient jednocześnie skorzystania z oferty internetowej za 59,90 zł, natomiast jeśli zakupi internet za 49,90 zł podwojone zostanie 12 doładowań.

Najnowsze i najpopularniejsze smartfony w najniższych cenach bez umowy!

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów