Niższe ceny telefonów w Play

Strona głównaNiższe ceny telefonów w Play
25.10.2007 10:21

Od 26 października Play zdecydował się obniżyć ceny multimedialnych telefonów w ofercie MIX, Play Abonament oraz Play dla Firm. Od teraz Samsung Z170 we wszystkich abonamentach będzie kosztować 1 zł.

Od 2. października Play zdecydował się obniżyć ceny multimedialnych telefonów w ofercie MIX, Play Abonament oraz Play dla Firm. Od teraz Samsung Z170 we wszystkich abonamentach będzie kosztować 1 zł.

Obniżce ulegają również ceny innych telefonów. LG KU 31. w taryfie Play Mix będzie dostępny od 1 zł oraz Sony Ericsson W880i, którego posiadaczem można zostać od 49 zł w ofercie Play abonament. Klienci, którzy zdecydują się na podpisanie umowy w ofercie Play dla firm mogą zakupić Sony Ercsson P1i w taryfie 300 od 199 zł oraz Sony Ericsson W880i w taryfie 125 za 79 zł.

Wszystkie telefony umożliwiają słuchanie muzyki, blogowanie, kręcenie filmów i robienie zdjęć wysokiej jakości. Wyposażone są w standardzie w dodatkowe karty pamięci.

Z propozycji będą mogli skorzystać klienci zawierający umowę od 2. października do wyczerpania zapasów zestawów objętych promocyjnymi warunkami, jednak nie dłużej niż do końca bieżącego roku.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)