Niesamowite funkcje nowego iPhone'a

Niesamowite funkcje nowego iPhone'a

10.09.2012 16:00, aktual.: 10.09.2012 17:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premiera nowego iPhone’a tuż, tuż. Podniecenie związane z nadchodzącą wielkimi krokami prezentacją nowej generacji smartfona Apple sięga zenitu – w sieci co chwila pojawiają się kolejne, coraz mniej konkretne doniesienia o jego rzekomej specyfikacji. Twórcy poniższego filmiku postanowili więc troszeczkę zażartować sobie z nieoficjalnych wycieków dot. wyposażenia nowej słuchawki giganta z Cupertino.

Na pewno nie wszystkie funkcje ukazane na (jawnie sfabrykowanym) krótkim klipie autorstwa Aatma Studio rzeczywiście znajdą się w arsenale nowego iPhone’a, ale mnie szkoda przede wszystkim jednej, tej najlepszej, która pojawia się na nim mniej więcej po minucie. Wierzcie mi –. będziecie wiedzieć, o którą mi chodzi. Niestety – aż tak zaawansowanej technologii nie uświadczymy w normalnym użyciu jeszcze naprawdę długo (o ile w ogóle – nie widziałem jej nawet w filmach Science-Fiction).

No i cóż –. choć w zasadzie każda z ukazanych poniżej funkcji byłaby bardzo mile widzianym dodatkiem w wyposażeniu nowego iPhone’a, wygląda na to, że będziemy musieli zadowolić się całkiem pożytecznym, ale zdecydowanie nie tak efektownym wsparciem dla technologii LTE.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)