Nielimitowany internet w telefonie w ofertach Plus

Nielimitowany internet w telefonie w ofertach Plus

Nielimitowany internet w telefonie w ofertach Plus
Źródło zdjęć: © WP.PL
25.05.2011 14:33

25 maja br. Plus wprowadza nowe pakiety internetowe oparte na nielimitowanym ilością danych dostępie do internetu w telefonie. Oferta została przygotowana dla Abonentów Plusa na Kartę oraz Plus Mix

Do wyboru są dwa Pakiety internetowe Non Stop:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć

W przypadku Pakietów Non Stop, Polkomtel S.A. zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów technicznych transmisji po przekroczeniu określonej ilości danych. Oznacza to, że za dodatkową transmisję na terenie Polski nie będą pobierane żadne opłaty, a jedynie może zostać zmniejszona prędkość przesyłania danych do 3. kb/s. Klienci chcący przywrócić pełną prędkość mogą to zrobić w dowolnym momencie wyłączając pakiet i aktywując go ponownie.

Pakiety można włączyć:
• wpisując na klawiaturze telefonu kod aktywacyjny podany w tabeli powyżej i naciskając przycisk "zadzwoń"
• przez internet na stronie www.online.plus.pl

Pakiety są cykliczne i odnawiają się co 3. dni.

Dla Klientów, którzy rzadziej korzystają z internetu w telefonie, w ofercie pakietów internetowych pozostaje także dotychczasowy, klasyczny pakiet o wielkości 2. MB za 5 zł (a dla Klientów Plus Mix, także pakiet 125 MB za 6 zł). Po wykorzystaniu ilości danych w tych pakietach opłaty za dalszą transmisję są pobierane zgodnie z posiadaną przez Abonenta taryfą.

Z przedstawionej oferty pakietów internetowych mogą skorzystać posiadacze Plus na Kartę, taryfy: Simplus, Twój Profil i 36i6 oraz Plus Mix, taryfy: Mix4. Mix4 duo, Mix4 duo dla Abonentów oraz MixV. Posiadaną taryfę można sprawdzić wpisują krótki kod:*147# i naciskając przycisk zadzwoń.

Pozostałe pakiety internetowe dostępne wcześniej w ofercie zostają zamknięte.

Pakiety internetowe można wykorzystać do przeglądania mobilnych stron ulubionych portali internetowych czy serwisów społecznościowych, odbierania i wysyłania e-maili, korzystania z różnych aplikacji wymagających połączenia z siecią (jak np. nawigacja, komunikatory), ściągania tapet, gier, dzwonków, czy plików muzycznych. Można także z nich skorzystać podłączając telefon komórkowy do komputera i wykorzystując go jako modem przy połączeniu z internetem.

Wszyscy Klienci sieci Plus mogą jednak bezpłatnie przeglądać strony portalu Plus.pl w zasięgu sieci Plus.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)