Niedrogie głośniki 2.0 Genius

Niedrogie głośniki 2.0 Genius
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.11.2012 13:46, aktual.: 16.11.2012 15:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Genius przedstawił nowy zestaw głośników stereo SP-HF1250B. W nowej wersji zwiększono moc zestawu do 40W, poszerzono pasmo przenoszonych częstotliwości, które wynosi obecnie od 20Hz do 20kHz oraz podniesiono stosunek sygnału do szumu do 85dB.

Nowy zestaw głośników Genius posiada drewnianą obudowę wykonaną z płyty MDF o grubości 9mm. Powinno to wpłynąć pozytywnie na wytrzymałość zestawu oraz jakość generowanego dźwięku.

SP-HF1250. to zestaw składający się z dwóch dwurożnych kolumn. Ich konstrukcja opiera się 1-calowe głośniki wysokotonowe i 4-calowe głośniki średnio- i niskotonowe.

Na przednim panelu głośników znajdują się potencjometry umożliwiające sterowanie głośnością oraz natężeniem tonów wysokich i niskich. Obok można znaleźć gniazdo line-in pozwalające podłączyć drugie źródło dźwięku za pomocą wtyczki jack 3,5mm. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba odłączać głośników od komputera czy telewizora, aby podłączyć dodatkowe źródło dźwięku.

W opakowaniu z głośnikami znajduje się również przejściówka z RCA do wtyku jack 3,5mm.

Zestaw głośników Genius SP-HF1250B posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 129 zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)