Nieco inne power banki Samsunga

Nieco inne power banki Samsunga19.03.2015 14:04
Nieco inne power banki Samsunga
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Samsung wprowadza na rynek akumulatory zewnętrzne "Animal Edition", na których umieszczono wizerunki czterech zagrożonych gatunków zwierząt. Stworzenie limitowanej serii powerbanków to część akcji "Doładuj życie" (Charge the Life), której celem jest podniesienie świadomości na temat zagrożonych gatunków zwierząt.

Powerbanki „Animal Edition”. będą dostępne w dwóch wersjach różniących się pojemnością. Urządzenie w wersji 8400 mAh ma trzykrotnie większą pojemność niż bateria nowego Samsunga S6, natomiast akumulator zewnętrzny w wersji 11 300 mAh odpowiada ponad czterokrotnej pojemności takiej baterii. Akumulator ten umożliwia naładowanie baterii więcej niż dwa razy, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie dla tych użytkowników, którzy zawsze są w biegu.

Panda mała i fenek pojawią się na akumulatorach o pojemności 840. mAh, a wizerunki pandy wielkiej i rokselany ozdobią akumulatory o pojemności 11 300 mAh. Akumulatory zewnętrzne Animal Edition zostaną wyposażone w czytelny wskaźnik naładowania i będą mogły równocześnie ładować dwa urządzenia przenośne. Dodatkowo aplikacja mobilna „Charge the Life”, dostępna w Google Play i Samsung Galaxy Apps, będzie wyświetlać zadowolonego zwierzaka w miarę postępu ładowania baterii.

Nie chcemy być zbyt krytyczni, jednak mamy wrażenie, że projekt graficzny urządzeń niezbyt się udał Samsungowi. Obrazki są nieco infantylne i pasują bardziej do przedszkolaków, niż dorosłych. Może lepiej byłoby wybrać ładne zdjęcia?

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)