Netgear ProSecure UTM5 - zabezpiecz swoją sieć LAN

Netgear ProSecure UTM5 - zabezpiecz swoją sieć LAN

Netgear ProSecure UTM5 - zabezpiecz swoją sieć LAN
05.02.2010 13:42

Netgear zaprezentował kolejne urządzenie z serii produktów ProSecure. UTM5 to niewielkie urządzenie, które sprawdzi się zarówno w małych, kilkuosobowych firmach, jak i w warunkach domowych.

UTM5 pozwala na zabezpieczenie swoich sieci LAN przed atakami oraz zagrożeniami płynącymi z Internetu, w sposób osiągalny do tej pory jedynie przez zaawansowane rozwiązania klasy Enterprise. Urządzenie dostosowane jest do wymagań małej firmy lub klienta domowego nie tylko pod względem parametrów, ale także ceny. UTM5 posiada systemy pozwalające ochronić komputery przed wszystkimi współczesnymi zagrożeniami płynącymi z Internetu, między innymi: zapora ogniowa, system antywirusowy oraz filtr niechcianej poczty. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest jego łatwa obsługa, która nie sprawi problemu użytkownikom nie mającym na co dzień do czynienia z zaawansowanymi produktami IT.

Obraz
© (fot. Netgear)

W porównaniu z konkurencyjnymi produktami, realizującym te same zadania, najnowsze urządzenie UTM5 wyróżnia się współpracą z technologiami takich producentów, jak Sophos, Mailshell czy Commtouch. Orientacyjna cena urządzenia: około 300 USD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)