Netflix już w Samsung Smart TV

Netflix już w Samsung Smart TV

Netflix już w Samsung Smart TV
Źródło zdjęć: © chip.pl
20.01.2016 17:34

Firma Samsung Electronics poinformowała, że jedna z najpopularniejszych na świecie platform VOD jest dostępna od początku stycznia na telewizorach Smart TV z 2014 i 2015 roku. Dla wygody użytkowników wraz z innymi najbardziej popularnymi aplikacjami została umieszczona w sekcji "Polecane".

Wystarczy wejść w Samsung Smart TV, zarejestrować się na stronie www.netflix.pl i skorzystać z 30-dniowego okresu testowego lub wykupić subskrypcję, aby uzyskać dostęp do aktualnej oferty filmów i seriali. Niektóre tytuły można już obejrzeć w języku polskim z napisami, lektorem lub dubbingiem.

_ Jessica Jones, Daredevil, Hannibal, Orange Is the New Black _to produkcje przygotowane dla polskich odbiorców, które z pewnością ucieszą miłośników serialowych hitów. W ofercie Netflixa można też znaleźć kilkadziesiąt filmów fabularnych i dokumentalnych w polskiej wersji językowej, a także szereg propozycji dla najmłodszych, takich jak _ Kung Fu Panda, Madagaskar czy Shrek. _

Aplikacja Netflix rozszerza ofertę wideo na żądanie dostępną na platformie Samsung Smart TV, która obejmuje takie serwisy jak Player.pl, Onet VoD, IPLA, Cineman VOD i CHILI.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Wielka awaria na allegro

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)