Navteq i Navigon, plan trzyletni

Navteq i Navigon, plan trzyletni

Navteq i Navigon, plan trzyletni
Źródło zdjęć: © Navigon
19.06.2008 13:09, aktualizacja: 19.06.2008 13:24

NAVTEQ, jeden z czołowych światowych dostawców cyfrowych map
do nawigacji samochodowej i innych rozwiązań lokalizacyjnych, podpisał
3 letnią umowę z firmą NAVIGON, stając się preferowanym dostawcą map na
terenie Europy

*NAVTEQ, jeden z czołowych światowych dostawców cyfrowych map do nawigacji samochodowej i innych rozwiązań lokalizacyjnych, podpisał 3 letnią umowę z firmą NAVIGON, stając się preferowanym dostawcą map na terenie Europy. *
Umowa dotyczy wszystkich urządzeń typu PND produkowanych przez NAVIGON, oprogramowania do innych marek urządzeń nawigacyjnych a także telefonów komórkowych. Porozumienie będzie działać równolegle do wcześniej zawartej umowy na dostawę map dla rozwiązań przenośnych firmy NAVIGON. To największa kompleksowa umowa zawarta między NAVIGON i NAVTEQ w ciągu sześcioletniej współpracy obu firm. Jednym z efektów współpracy jest aplikacja NAVIGON FreshMaps, która podkreśla dążenie firmy do dalszego rozwoju segmentu map. Używając NAVIGON FreshMaps posiadacze produktów NAVIGON mają dostęp do aktualizacji map firmy NAVTEQ co trzy miesiące.

Celem zawartej umowy jest gwarancja współpracy obu firm w najbliższych latach w zakresie opracowania nowych linii produktów jak i przedsięwzięć, w których zastosowanie mają rozwiązania NAVTEQ.

„_ Dotychczasowa współpraca z NAVTEQ była bardzo owocna, staraliśmy się jednak podejść obiektywnie do ustalania kryteriów nowej umowy ”, wyjaśnia Jörn Watzke, wiceprezes odpowiedzialny za produkty w firmie NAVIGON. „ Po przeprowadzeniu stosownych analiz nasz wybór padł na NAVTEQ ze względu na wartość przedstawionej oferty - jakość i dokładność oferowanych danych, a także możliwość strategicznej współpracy w celu osiągnięcia założonych przez nas celów - rozwoju urządzeń typu PND i rozwiązań bezprzewodowych. _”

„_ Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania trzyletniej umowy na współpracę z firmą NAVIGON - jednym z czołowych światowych producentów rozwiązań nawigacyjnych. Biorąc pod uwagę koncentrację NAVIGON na wprowadzaniu nowych treści i rozwiązań technicznych, NAVTEQ jest odpowiednim partnerem do tego przedsięwzięcia ”, powiedział Jeff Mize, wiceprezes odpowiedzialny za globalną sprzedaż w firmie NAVTEQ. „ W 2007 roku wprowadziliśmy ponad trzydzieści nowości w zakresie contentu i nadal będziemy wspierać naszych klientów dostarczając w przyszłości wiele dodatkowych funkcji. _”

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)