Navigon Fresh - odświeżony

Navigon Fresh - odświeżony

29.05.2009 10:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe funkcje i jeszcze bardziej intuicyjna obsługa - NAVIGON Fresh został zaktulizowany o nowe funkcje. Dodatkowo, użytkownicy urządzeń NAVIGON mogą teraz wgrać do swojej nawigacji mapę tylko wybranego kraju. Ściąganie map i dodatków jest teraz znacznie ułatwione a interfejs użytkownika bardziej przejrzysty.

Właściciele produktów NAVIGON, używając bezpłatnej aplikacji NAVIGON Fresh, są zawsze na biężąco z najnowszymi edycjami map, oprogramowaniem do urządzeń i dodatkowymi funkcjami. Aby jeszcze bardziej ułatwić interakcję, aplikacja oferuje teraz dodatkowe możliwości: "Rozszerzyliśmy funkcjonalność NAVIGON Fresh i upewniliśmy się, że aktualizacja urządzenia jest jeszcze łatwiejsza niż wcześniej, na przykład przy wgrywaniu najnowszych map czy dodając nowe funkcje do nawigacji", powiedział Jörn Watzke, odpowiedzialny za produkty w firmie NAVIGON.

Obraz

Najważniejszym ulepszeniem jest to, że kierowca przygotowując urządzenie do wakacyjnej podróży może wgrać do niego mapę konkretnego kraju, bez potrzeby instalowania map regionu lub całej Europy. Dzięki temu użytkownik ma większą kontrolę nad swoim urządzeniem i nie musi już rezerwować dużych ilości pamięci na mapy, których nie będzie używać. "Od teraz wybrane kraje mogą być wgrywane do urządzenia nawigacyjnego wedle wyboru użytkownika, więc każdy może zaznaczyć tylko te państwa, po których rzeczywiście będzie podróżować, zostawiając pozostałą wolną pamięć na dodatkowe opcje lub materiały multimedialne", wyjaśnia Jörn Watzke. Nowa funkcjonalność jest dostępna dla generacji urządzeń NAVIGON, które pojawiły się na rynku od maja 200. roku, z nowym oprogramowaniem nawigacyjnym MobileNavigator 7.

NAVIGON doskonali także użyteczność aplikacji –. NAVIGON Fresh udostępnia użytkownikom dodatkowe informacje, które przydaja się w procesie aktualizacji urządzeń nawigacyjnych – na przykład wyświetlana jest ilość wolnej pamięci dostępnej przed i po instalacji nowych materiałów. Do ściągnięcia są także instrukcje użytkownika w języku polskim dla dowolnego urządzenia NAVIGON podłączonego do komputera.

Uaktualniony NAVIGON Fresh korzysta także z informacji zbieranych przez kierowcę poprzez funkcję MyReport, zainstalowaną we wszystkich nowych modelach, zaprezentowanych na tegorocznych targach CeBIT. MyReport pozwala raportować zauważone przez kierowców zmiany na drogach i zapisywać je bezpośrednio w urządzeniu podczas podróży. Podłączając nawigację do komputera zachowane dane mogą zostać wysłane do firmy NAVIGON poprzez aplikację NAVIGON Fresh i w rezultacie przyczynić się do jeszcze większej dokładności map. "Funkcja MyReport to dobry przykład na rosnący związek między kierowcą, systemem nawigacyjnym i internetem przy użyciu NAVIGON Fresh," dodaje Jörn Watzke.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)