NAVIGON 2110 max:

NAVIGON 2110 max:

NAVIGON 2110 max:
Źródło zdjęć: © Navigon
05.03.2008 09:36, aktualizacja: 05.03.2008 10:01

Stylowy, elegancki i szybki: wyposażony w najnowsze
oprogramowanie, nowy NAVIGON 2110 max udowadnia, że nowoczesna
nawigacja może być dostępna za naprawdę nieduże pieniądze

*Stylowy, elegancki i szybki: wyposażony w najnowsze oprogramowanie, nowy NAVIGON 2110 max udowadnia, że nowoczesna nawigacja może być dostępna za naprawdę nieduże pieniądze *
Zawsze myśleć o jedno skrzyżowanie do przodu: to tylko jedna z wielu rzeczy, jakie odróżniają nowego NAVIGON 2110 max od innych urządzeń nawigacyjnych. Ulepszona funkcja Lane Assistant Pro (Asystent Pasa Ruchu) podpowiada nam z dużym wyprzedzeniem, którego pasa należy się trzymać przed kolejnym skrzyżowaniem. Lane Assistant Pro nie jest jedyną funkcją, która sprawi, że podróż z punktu A do punktu B będzie bardziej bezpieczna: Reality View Pro (Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań), system TMC do ostrzegania przed korkami oraz zoptymalizowany sposób wprowadzania punktów docelowych z dużymi polami na litery i inteligentnym systemem pomocy przy wprowadzaniu szczegółowych danych zapewniają idealną przejrzystość oraz ułatwione planowanie trasy.

Obraz
© 2110 max (fot. Navigon)

Jest jeden szczególny powód, dla którego NAVIGON 2110 jest w stanie osiągnąć tak wysoką wydajność: NAVIGON zastosował w tym urządzeniu najnowsze oprogramowanie. „2110 max to jeden z najszybszych i najdokładniejszych nawigatorów w swoim rodzaju", mówi Jörn Watzke. „Dzięki funkcjom takim jak Lane Assistant Pro oraz Reality View Pro, znacznie wyprzedził on swój czas pod względem funkcjonalności."

Podczas gdy Lane Assistant Pro zapewnia lepszą orientację na trudnych skrzyżowaniach autostrad, a Reality View Pro wyświetla obrazy skomplikowanych węzłów komunikacyjnych i zjazdów na autostradach, 4,3-calowy ekran w formacie 16:9 zapewnia doskonała czytelność.

NAVIGON 2110 max jest wyjątkowy nie tylko dzięki wyjątkowej czytelności trasy wyświetlanej na 4.3 calowym ekranie, . Pod elegancją, cienką lakierowaną obudową kryje się procesor pracujący z prędkością 400 MHz, a 64 MB ROM i 64 MB RAM zapewniają szybką nawigację. Akumulator nawet przy dłuższych podróżach działa do trzech godzin. Jeśli to nie wystarczy, przewód ładowarki ze zintegrowaną anteną TMC dostarczy NAVIGON 2110 max niezbędnej energii.

NAVIGON 2110 max można w dowolnym momencie zaktualizować poprzez portal aktualizacyjny NAVIGON Fresh. Urządzenie dostępne będzie w dwóch wersjach: wariant europejski NAVIGON 2110 max zapewnia pomoc w orientacji w 38 krajach i kosztuje 999 PLN. Wariant regionalny NAVIGON 2100 max jest dostępny w cenie 889 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)