Navigo standardem nawigacji w telefonach HTC

Navigo standardem nawigacji w telefonach HTC

Navigo standardem nawigacji w telefonach HTC
28.05.2008 11:28, aktualizacja: 28.05.2008 11:38

W ramach umowy HTC dostarczy PPWK S.A. do testów pełną gamę modeli
telefonów w celu optymalnego przystosowania ich do współpracy z
rozwiązaniami Navigo. Firmy zaoferują wkrótce telefony z zainstalowaną
aplikacją nawigacyjną, jak też będą prowadzić wspólne akcje promocyjne
mające na celu zapoznanie szerokiego spektrum klientów z najnowszymi
rozwiązaniami w dziedzinie nawigacji i komunikacji

*Firma HTC Corp. poinformowała o nawiązaniu współpracy z firmą PPWK S.A. mającą na celu wspólne zaoferowanie telefonów z aplikacją Navigo dla operatorów komórkowych i rynku otwartego na terenie Polski. *
W ramach umowy HTC dostarczy PPWK S.A. do testów pełną gamę modeli telefonów w celu optymalnego przystosowania ich do współpracy z rozwiązaniami Navigo. Firmy zaoferują wkrótce telefony z zainstalowaną aplikacją nawigacyjną, jak też będą prowadzić wspólne akcje promocyjne mające na celu zapoznanie szerokiego spektrum klientów z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie nawigacji i komunikacji.

„_ Aplikacja Navigo oferuje unikalną funkcjonalność pozwalając na bieżąco aktualizować dane o stanie dróg i sytuacji drogowej za pomocą technologii GSM ” – powiedział Tomasz Leśniak, Area Manager HTC Europe. ” Wierzymy, że współpraca z PPWK S.A. pozwoli polskim kierowcom korzystać z tego ciekawego rozwiązania, co powinno pozytywnie wpłynąć na samopoczucie podczas jazdy. _”

NAVIGO to nawigacja niezwykle przyjazna, skuteczna i oferująca unikalną funkcjonalność. Dzięki wykorzystaniu technologii GSM do wysyłania i pobierania najświeższych informacji o stanie drogi w trakcie podróży, użytkownicy mogą bezstresowo omijać niebezpieczeństwa, korki i utrudnienia w ruchu, a także wymieniać się informacjami o lokalizacji patroli policji. W przypadku sytuacji awaryjnej mogą też wysłać sygnał SOS ze swoją lokalizacją jako SMS na zdefiniowany numer telefonu. Oprogramowanie daje dostęp do niezwykle szczegółowych informacji o obiektach przydatnych w podróży: restauracjach, noclegach i atrakcjach turystycznych. Pozwala sprawdzić godziny otwarcia, akceptowane formy płatności a nawet przykładowe ceny.

Obraz
© Touch Cruise (fot. HTC)

HTC oferuje w Polsce największy zestaw telefonów z wbudowanymi odbiornikami systemu nawigacji GPS, na których może działać większość popularnych programów nawigacyjnych. Wśród ośmiu różnych modeli znajduje się cieszący się niesłabnąca popularnością model TyTN II, jak również cała gama modeli serii Touch z najnowszym rewolucyjnym interfejsem 3D, w tym Touch Diamond.

ZOBACZ TAKŻE: HTC Diamond w Orange

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)