Trwa ładowanie...
d4dcbij

Nasza-klasa wprowadza swoją walutę - Eurogąbki

Od dziś Użytkownicy serwisu nasza-klasa.pl mogą korzystać z nowej formy rozliczania transakcji za płatne opcje. Prócz tradycyjnych przelewów internetowych oraz płatności SMS, należności za usługi mogą być regulowane za pomocą Eurogąbek (EGB).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nasza-klasa wprowadza swoją walutę - Eurogąbki
(nasza-klasa)
d4dcbij

EGB to lokalna waluta serwisu, która została zaprojektowana z myślą o osobach często korzystających z płatnych opcji . Wystarczy jeden przelew i wykupienie określonego pakietu EGB, by wielokrotnie korzystać z takich rozwinięć funkcjonalności jak: zwiększanie limitu transferu zdjęć, rozbudowywanie funkcji Goście, przyznawanie opinii Super Zdjęcie, przesyłanie wirtualnych prezentów czy kartek okolicznościowych.

Nasza-Klasa promuje nową formę płatności poprzez dodawanie gratisowych pul EGB, do zakupionych przez klientów pakietów „Eurogąbek”. Każda transakcja jest zapisywana, a zatem można przegląd historię wydatków poczynionych na Naszej-Klasie.

50 Eurogąbek kosztuje 5 zł, jednak przy zakupie np. pakietu 250 Eurogąbek za 25zł, dodatkowe 30 otrzymamy gratis. Średnia cena gadżetu na Naszej-Klasie to 20 Eurogąbek. Zwiększona pojemność na zdjęcia na okres 30 dni to wydatek 15 EGB, a możliwość sprawdzenia kto odwiedzał nasz profil wyceniono na 20EGB za ten sam okres.

d4dcbij

Podziel się opinią

Share
d4dcbij
d4dcbij
Więcej tematów