Nasza-klasa.pl - nowy operator VoIP

Nasza-klasa.pl - nowy operator VoIP

Nasza-klasa.pl - nowy operator VoIP
Źródło zdjęć: © nasza-klasa
03.04.2008 22:30, aktualizacja: 04.04.2008 09:54

Osoby należące do największego w Polsce serwisu społecznościowego Nasza-klasa.pl, od wczoraj mogą korzystać z nowej usługi rozmów głosowych - nkfon. Dzięki podpisaniu umowy z firmą GTS Energis, użytkownikom zaoferowano tanie połączenia międzymiastowe i międzynarodowe realizowane za pomocą technologii VoIP.

Oferta skierowana jest raczej do mniej zaawansowanych użytkowników. Uznano, że najlepszym wyborem będzie jednakowa stawka na połączenia - koszt minuty rozmowy wynosi zawsze 35 groszy niezależnie od tego, czy rozmawiasz z kolegą z osiedla, czy ze znajomym pracującym w Londynie. W porównaniu z ofertami innych operatorów, nkfon trudno więc uznać za hit cenowy - http://www.pcworld.pl/artykuly/56507.html.

Największym atutem podczas pozyskiwania nowych klientów ma być jednak nie cena, a prostota działania usługi. Użytkownik chcący skorzystać z oferty nkfon nie jest zmuszany do instalowania specjalnego oprogramowania, podpisywania umów, kupowania zdrapek ani pakietów minut.

Jedynym warunkiem jaki należy spełnić, jest posiadanie telefonu stacjonarnego. Wystarczy zadzwonić pod specjalny numer bramki VoIP 0 300 103 703, a następnie wprowadzić numer odbiorcy, z którym chcemy się połączyć. Wszelkie płatności zostaną dołączone do rachunku telefonicznego.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)