Najnowszy telefon E-series: Nokia E63

Najnowszy telefon E‑series: Nokia E63

Najnowszy telefon E-series: Nokia E63
12.11.2008 14:20

Firma Nokia przedstawiła dziś najnowszy model z oferty Eseries - Nokia E63. Przeznaczony on
jest dla osób, które chcą równie skutecznie organizować swoje życie zawodowe, jak i prywatne.

Podobnie jak Nokia E7. — cenione, sztandarowe urządzenie firmy do przesyłania wiadomości — E63 udostępnia konstrukcję z pełną klawiaturą QWERTY szerszemu gronu użytkowników, w atrakcyjnej cenie. Nokia E63 ma trafić do sprzedaży w ciągu najbliższych tygodni, a przewidywana cena detaliczna tego modelu ma wynosić 199 euro (bez podatków i dopłat).

„Z naszych badań wynika, że użytkownicy potrzebują telefonu, które przyda im się w życiu osobistym i prywatnym, a jednocześnie pomoże te dwie sfery rozdzielić. Podczas przerwy obiadowej chcą przeglądać ulubione serwisy internetowe czy prywatną pocztę i odpocząć od spraw służbowych. To kolejny świetny przykład technologii dostosowującej się do użytkowników”. — mówi Soren Petersen, wiceprezes firmy Nokia.

„Nokia E63 to nowa propozycja z oferty Eseries —. urządzenie do przesyłania wiadomości, które zapewnia tak samo dobry kontakt z otoczeniem prywatnym, jak i służbowym”. Nokia E63 wyróżnia się konstrukcją świetnie dopasowaną do dłoni oraz dwoma nowymi kolorami, jednak pomimo wyglądu atrakcyjnego dla nowej grupy użytkowników jest to typowy przedstawiciel rodziny Eseries.

Obraz
© Nokia E63 (fot. Nokia)

„Za pomocą urządzeń Eseries ludzie korzystają z firmowej poczty, przeglądają kalendarz i pracują w sieci firmowej. Nokia E6. również oferuje łączność Wi-Fi, łatwy dostęp do poczty dzięki aplikacji Mail for Exchange, a także klawisze szybkiego dostępu do kontaktów, kalendarza i poczty” — kontynuuje Petersen. W telefonie E63 można także jednym klawiszem przełączać tryb służbowy z widokiem firmowej poczty, terminów i intranetu na tryb osobisty ze zdjęciami bliskich, osobistą pocztą oraz skrótami do ulubionych blogów i witryn internetowych. „Doskonałe przyjęcie telefonu Nokia E71, który szybko stał się bestsellerem w swojej kategorii, utwierdziło nas w przekonaniu, że podążamy we właściwym kierunku. Użytkownicy chcą korzystać z wiadomości, serwisów społecznościowych i Internetu, a Nokia E63 daje im taką szansę dzięki możliwości przeglądania stron, aktualizowania statusu i korzystania z wielu kont pocztowych” — dodaje Petersem.

Nokia E6. zawiera także usługę Files on Ovi, za pomocą, której można uzyskać zdalny dostęp do plików z komputera, nawet jeżeli nie jest on aktualnie podłączony do Internetu. Wszyscy nabywcy telefonu będą mogli bezpłatnie przechowywać na serwerze 1 GB plików. Telefon Nokia E63 będzie dostępny w kolorze rubinowa czerwień lub lazurowy niebieski. Urządzenie wyposażone jest w zestaw funkcji multimedialnych. Umożliwia m. in. robienie zdjęć i nagrywanie filmów wideo cyfrowym aparatem oraz wyświetlanie ich na jasnym ekranie w układzie poziomym, słuchanie muzyki pobieranej ze sklepu Nokia Music Store i innych źródeł przy użyciu standardowego gniazda audio 3,5 mm, a także dostosowywanie zawartości przy użyciu tysięcy aplikacji dostępnych do pobrania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)