Najnowsze monitory LG LCD LED w stylu Eco

Najnowsze monitory LG LCD LED w stylu Eco
Źródło zdjęć: © LG

26.04.2010 12:58, aktual.: 26.04.2010 13:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

LG Electronics wprowadza na polski rynek nową serię monitorów LED LCD E40. Wysokiej jakości obraz zapewnia technologia podświetlenia LED, a dzięki korzystnej cenie, jeszcze większa liczba użytkowników będzie mogła poznać jego możliwości. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych, pozwala na zmniejszenie zużywanej przez monitor energii oraz minimalizuje negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Monitory LED z serii E4. oferują wysoką jakość obrazu, dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu - 5 000 000:1. Ostry obraz wyświetlany za pomocą diod LED na ekranie monitora, zapewnia technologia Mega Digital Fine Contrast. Modele z serii E40 dostępne są w przystępnej cenie.

Obraz
© (fot. LG)

W nowych monitorach LG obniżono zużycie energii nawet do 40%. Poprzez odpowiednie zaprojektowanie monitorów z serii E4. udało się zmniejszyć grubość ekranu (17,5 mm), a co za tym idzie także jego wagę.

Seria E4. jest wyposażona w menu ekranowe (OSD) z przyciskiem Ez – łatwe i intuicyjne w obsłudze menu pozwoli na regulację parametrów monitora.

Monitory są dostępne w cenach:

LG E2040S-PN - 649 zł
LG E2240S-PN - 689 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)