Najnowocześniejszy standard kart SIM w sieci Era

Najnowocześniejszy standard kart SIM w sieci Era

Najnowocześniejszy standard kart SIM w sieci Era
Źródło zdjęć: © Era
15.07.2010 13:32, aktualizacja: 15.07.2010 15:32

Od 20 lipca br. sieć Era wprowadza do swojej oferty najnowszy standard karty SIM 3FF tzw. MIcroSIM. Nowa karta pomimo mniejszych wymiarów zapewnia taką samą funkcjonalność, jak tradycyjna karta SIM w formacie 2FF. Karty MIcroSIM został wykorzystany, m.in., w dwóch najnowszych urządzeniach firmy Apple iPad oraz iPhone 4.

Cechą charakterystyczną nowych SIM-ów oferowanych przez sieć Era jest możliwość wyboru przez użytkownika formatu karty. Specjalnie przygotowany zestaw tzw. plug-in umożliwia „wyłamanie”. z niego karty w obu standardach, zarówno MicroSIM jak i w dotychczasowym formacie 2FF.

Obraz
© (fot. Era)

Jeżeli klient rozpocznie korzystanie z karty SIM w dotychczasowym standardzie, będzie mógł w dowolnym momencie zmniejszyć jej format do wielkości MicroSIM. Dodatkowo, po zastosowaniu adaptera, dostępnego w wybranych punktach sprzedaży sieci Era, klienci będą mogli używać kart w formacie MicroSIM z telefonami przystosowanymi do formatu 2FF.

MIcroSIM oferowany będzie zarówno klientom wymieniającym swoje dotychczasowe karty SIM, jak i tym, którzy chcą skorzystać z nowej aktywacji. Będzie on dostępny we wszystkich autoryzowanych punktach sprzedaży sieci Era.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)