Najnowocześniejszy standard kart SIM w sieci Era

Najnowocześniejszy standard kart SIM w sieci Era15.07.2010 13:32
Najnowocześniejszy standard kart SIM w sieci Era
Źródło zdjęć: © Era

Od 20 lipca br. sieć Era wprowadza do swojej oferty najnowszy standard karty SIM 3FF tzw. MIcroSIM. Nowa karta pomimo mniejszych wymiarów zapewnia taką samą funkcjonalność, jak tradycyjna karta SIM w formacie 2FF. Karty MIcroSIM został wykorzystany, m.in., w dwóch najnowszych urządzeniach firmy Apple iPad oraz iPhone 4.

Cechą charakterystyczną nowych SIM-ów oferowanych przez sieć Era jest możliwość wyboru przez użytkownika formatu karty. Specjalnie przygotowany zestaw tzw. plug-in umożliwia „wyłamanie”. z niego karty w obu standardach, zarówno MicroSIM jak i w dotychczasowym formacie 2FF.

288760119699978387
Źródło zdjęć: © (fot. Era)

Jeżeli klient rozpocznie korzystanie z karty SIM w dotychczasowym standardzie, będzie mógł w dowolnym momencie zmniejszyć jej format do wielkości MicroSIM. Dodatkowo, po zastosowaniu adaptera, dostępnego w wybranych punktach sprzedaży sieci Era, klienci będą mogli używać kart w formacie MicroSIM z telefonami przystosowanymi do formatu 2FF.

MIcroSIM oferowany będzie zarówno klientom wymieniającym swoje dotychczasowe karty SIM, jak i tym, którzy chcą skorzystać z nowej aktywacji. Będzie on dostępny we wszystkich autoryzowanych punktach sprzedaży sieci Era.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)