Najlepsze sklepy internetowe 2010

Najlepsze sklepy internetowe 2010

Najlepsze sklepy internetowe 2010
22.11.2010 13:39, aktualizacja: 22.11.2010 13:58

Dziennikarze portalu Money.pl oraz tygodnika Wprost przygotowali coroczny ranking najlepszych sklepów internetowych w Polsce. Badaniu poddane zostało ponad 100 sklepów, które oceniane były pod kątem ponad 60 kryteriów w 10 kategoriach

Jak twierdzą autorzy rankingu, w porównaniu z zeszłym rokiem zdecydowanej poprawie uległa jakość kontaktu z klientem, rzetelność konsultantów oraz dostępność różnych form płatności. Coraz więcej sklepów oferuje również możliwość odbioru osobistego zakupionego towaru oraz różne programy lojalnościowe.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

W najbardziej interesującej nas branży, czyli wśród sklepów oferujących asortyment elektroniczny i AGD pierwsze miejsce zajął sklep komputronik.pl z wynikiem 8. punktów na 100 możliwych. Za liderem uplasowały się sklepy neo24.pl i euro.com.pl z wynikami odpowiednio 74 i 73 punkty. Pierwszą dziesiątkę rankingu w kategorii Elektronika i AGD prezentuje poniższa tabela:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Money.pl)

Autorzy rankingu pochwalili branżę sprzedającą Elektronikę i AGD za bardzo rozbudowaną ofertę oraz wysoką funkcjonalność samych sklepów. Jednak nie ma róży bez kolców, w tego typu sklepach stosunkowo długo musimy czekać na połączenie z konsultantem, a czasami wybierając kartę jako metodę płatności - poniesiemy dodatkowe koszta.

Źródło: Money.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (101)